Partner: Logo KobietaXL.pl

Często bywa tak, że nie umiemy uwolnić się od przeszłości. Popełniamy wciąż te same błędy, powielamy schematy swoich zachowań, otaczamy się tymi samymi ludźmi. I ciągle jesteśmy ze swojego życia niezadowolone, jakby nie rozumiejąc, że to droga donikąd. Warto więc wiele rzeczy przemyśleć i dokonać zmian. Przeczytajcie te wskazówki.  

 

1. Postaw na uważność

Nauczyliśmy się oczekiwać natychmiastowej nagrody za wszystko i szukać szybkich przyjemności. Tymczasem takie podejście często prowadzi do porażki, bo skupiasz uwagę na tym, co chciałabyś dostać czy zdobyć. Nie patrz w dal, ciesz się tym, co tu i teraz, szanuj ludzi, których masz wkoło.

 

2. Zerwij toksyczne związki

O twoich błędach decyduje często energia wysyłana przez innych. Toksyczni ludzie wkoło mają na twoje życie zły wpływ. Przyjrzyj się swoim relacjom, uwolnij się od złych związków.

 

3. Wysyłaj pozytywna energię

Zgorzkniali ludzie często dostają w zamian negatywną energię. Nie narzekaj, nie marudź, koncentruj się na dawaniu innym dobra. To słynne prawo przyciągania, wraca to, co dajesz innym.

 

4. Myśl pozytywnie

Nie szukaj wiecznie dziury w całym, nie rozpatruj negatywnych scenariuszy. W ten sposób bardzo często przyciągasz do siebie wyłącznie złe rzeczy.

 

5. Przepraszaj

Jeśli wina jest po twojej stronie, przeproś. Poszukaj ludzi, którym jesteś to winna. Napraw błąd, jeśli się da, poczuj przykrość, jaką wyrządziłaś. Tylko w ten sposób możesz uwolnić się od złej karmy.

 

6. Ucz się na błędach

Traktuj wszystko, co cię spotyka, jako lekcję od życia. Pamiętaj, że jesteś w określonym miejscu tylko dzięki swoim doświadczeniom, również tym przykrym. Wyciągaj z nich wnioski i nie popełniaj jeszcze raz tych samych błędów.

Tagi:

szczęście ,  życie ,  błędy , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz
Reklama: