Partner: Logo KobietaXL.pl

Na szczęście dzięki rozwojowi medycyny i kosmetologii, w dzisiejszych czasach można przywrócić sobie piękną, gładką i zdrową skórę. Wystarczy skorzystać z zabiegów laserowych, które do usuwania rozstępów są po prostu najlepsze.

Laser na blizny i rozstępy

Laser frakcyjny Pixel™ to najlepsze urządzenie dostępne obecnie na rynku do usuwania blizn i rozstępów. Efektywnie odświeża i regeneruje skórę, usuwa blizny potrądzikowe, rozstępy, przebarwienia i inne defekty kosmetyczne powstałe na przykład wskutek wypadku.

Laser dociera do komórek znajdujących się zarówno bezpośrednio pod skórą, jak i w skórze właściwej. Pobudza je do pracy, a przede wszystkim do odbudowy. Dzięki temu w miejscu blizn tworzy się nowa, zdrowa skóra. Warto dodać, że jedną z najważniejszych cech tego lasera jest nie tylko skuteczność, ale również doskonała precyzja. Dzięki temu można efektywnie usunąć w zasadzie każdą bliznę, bez naruszania sąsiadujących z nią zdrowych tkanek. Laserowe usuwanie przebarwień i rozstępów jest zabiegiem szybkim, bezpiecznym i niewymagającym długiej rekonwalescencji. Skóra goi się szybciej niż w przypadku innych laserów, choć efekty zabiegu są o wiele lepsze.Ważne informacje

W ciągu kilku dni po pierwszym zabiegu można już zauważyć widoczną poprawę, ale w przypadku większości blizn konieczne jest wykonanie kilku zabiegów. Jest to związane z naturalnymi procesami odbudowy skóry. Zabiegi należy powtarzać co kilka tygodni. Bezpośrednio po każdym z nich może pojawić się zaczerwienienie, uczucie ściągnięcia skóry, a w kolejnych dniach również nadmierne łuszczenie się naskórka. Jest to normalny objaw, który mija po kilku dniach. Nie trzeba się nim przejmować, ale warto w tym okresie szczególnie dbać o skórę, czyli używać bardzo delikatnych preparatów myjących oraz nakładać na nią krem przeciwsłoneczny z wysoką ochroną.

Z zabiegów laserowych na blizny i rozstępy korzysta coraz więcej kobiet w Polsce. Jest to związane przede wszystkim z wysoką skutecznością takiej metody, nieporównywalną z żadną inną. Masz więcej pytań dotyczących laserowego usuwania blizn? Wyspecjalizowany personel z salonu kosmetycznego J'adore Instytut z chęcią odpowie na każde z Twoich pytań. Dodatkowo zapraszamy na stronę internetową http://jadoreinstytut.com/pixel-blizny-resurfacing-rozstepy-przebarwienia-zmarszczki/ gdzie dowiesz się więcej o samym zabiegu.

Tagi:

uroda ,  rozstępy ,  zmarszczki ,  laser , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót