Partner: Logo KobietaXL.pl

W tym sezonie królują optymistyczne wzory, niezbyt skomplikowane, jednak mimo to imponujące. Poniżej przedstawiamy 7 najgorętszych trendów na wiosenne stylizacje.

Niedopasowany manicure 

Trend na niedopasowane paznokcie jest nadal silny. Do wykonania stylizacji można wybrać dowolne odcienie z kolekcji lakierów hybrydowych - nie ma tu niewłaściwych odcieni! Sposób noszenia na paznokci tego lata będzie więc całkowicie niedopasowany. Jak przykładowo mieszać kolory w tej opcji?

Nieoczekiwana paleta barw

By stworzyć nieoczywisty miks dobierz takie kolory jak leśna zieleń, pomidorowa czerwień i wrzosowy fiolet. To odważne kolory, jednak właśnie taka jest wiosna! 

Skala kolorów

Niedopasowane paznokcie wcale nie muszą oznaczać wyboru najjaśniejszych dostępnych odcieni. Neutralny manicure w odcieniach beżu, karmelu i czekoladowego brązu stworzy piękny i elegancki efekt ombre. Odważna klientka? Połącz różne odcieni zieleni, by uzyskać niesamowicie świeży i oryginalny efekt. 

Delikatnie w kolorach nude

Cieliste odcienie są zawsze w modzie i będą idealne na co dzień, ale też na wyjątkowe okazje. Kolory pudrowego różu, wanilii czy beżu są stylowe przez cały sezon, niezależnie od tego czy występują solo czy w połączeniu z pojedynczymi kryształkami lub abstrakcyjnymi kształtami. Warto je także łączyć z innymi trendami z tego artykułu - nude jest uniwersalny, ale wcale nie musi być klasyczny. 

Nowy French 

Kolejny klasyczny french? Zaproponuj odwróconego frencha z wykorzystaniem ulubionych kolorów klientki! Pomaluj półokrągłe kształty u podstawy paznokci i wypełnij je kolorem. To kolejny trend z Instagrama, który staje się coraz bardziej popularny i warto mu się przyglądać. 

Pastelowy trend 

Pastelowe paznokcie wracają na paznokcie klientek co sezon, są po prostu najbardziej uniwersalne i trochę nostalgiczne. 

Tie-dye

Pastelowe tie-dye to najmodniejszy manicure w tym sezonie, królujący w stylizacji paznokci już od zeszłej jesieni. Motyw inspirowany jest odzieżą, która również jest wszechobecna. Do stylizacji można wykorzystać nieskończoną liczbę kolorów i wzorów, a im więcej czasu na eksperymentowanie, tym ciekawszy efekt można uzyskać. Wykorzystanie pastelowych odcieni w tej stylizacji stworzy efekt waty cukrowej, a dla uzyskania bardziej uniwersalnego look’u wystarczy „zafarbować” tylko jeden paznokieć, pozostawiając resztę w jednym kolorze. 

Trend w kratkę

Coś nowego, ale z wykorzystaniem pasteli? Przekonaj klientkę do kratki wzdłuż krawędzi paznokcia lub stwórz nieregularny kształt. To super modne!

Gradienty brokatowe

Brokaty do paznokci są nadal spektakularne! Przepięknie odbijają promienie słoneczne, dlatego tego rodzaju ozdoby będą idealne na wiosenne i letnie dni. Brokatowe linie, wzory kwiatów czy nieregularne figury mogą znajdować się na każdym paznokciu lub tylko na serdecznym. Nie zapominajmy o efekcie ombre, które przy wykorzystaniu brokatu i przezroczystości przykują uwagę każdego. 

Prawie niewidoczne 

Wiosenne porządki wcale nie muszą oznaczać braku manicure. Idealnie wykonane paznokcie, pomalowane na półprzezroczysty kolor lakieru będą idealnie pasować do naturalnego wyglądu każdej klientki.

Krótkie paznokcie

Przedłużanie paznokci jest świetne, jednak ostatni rok pokazał, że krótkie paznokcie, to coś, co klientki kochają. Krótkie paznokcie dają ogromne pole do popisu - wykorzystując każdą z powyższych wskazówek, można stworzyć modną i wygodną dla klientek stylizację.

Przygotowując się do stylizacji paznokci, nie zapomnij też o odpowiednich produktach - w końcu to one są fundamentem udanego manicure. Postaw na profesjonalne lakiery hybrydowe ReformA, które utrzymają się na płytce paznokcia aż do momentu ich ściągnięcia.

Tagi:

manicure ,  uroda ,  hybryda , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót