Partner: Logo KobietaXL.pl

Każdy rodzaj skóry wymaga czegoś innego. Niezależnie jednak od potrzeb danej cery, u każdego sprawdzą się kosmetyki naturalne. Taki rodzaj pielęgnacji staje się ostatnio coraz bardziej popularny. Wynika to z coraz większej potrzeby powrotu do kontaktu z przyrodą, oderwania się od szybkiego, pełnego chemii, technologii i przemysłu życia.

 

Okazuje się, że natura może nam dostarczyć wielu cennych dla naszego zdrowia i urody substancji. Już w starożytności odkryto, że wiele roślin wpływa korzystnie na stan organizmu, zapobiega i leczy choroby, przyspiesza gojenie ran i poprawia wygląd skóry. Rośliny wykorzystywano też do pielęgnacji, przygotowywano z nich kosmetyki do makijażu, maści kosmetyczne, kremy czy pachnidła. Dobroczynność roślin dla naszych ciał wynika z wysokiej i zróżnicowanej zawartości substancji aktywnych. Dodatkowo, surowce roślinne wykorzystywane w kosmetykach są nietoksyczne i bezpieczne. Możemy to dobroczynne działanie wykorzystywać tak, jak nasi przodkowie i w domowym zaciszu przygotowywać własnoręcznie w pełni naturalne preparaty pielęgnacyjne. Możemy też zaufać profesjonalistom i zaopatrzyć się w wysokiej jakości gotowy krem, skomponowany z najbardziej wartościowych, naturalnych składników, który będzie nie tylko skuteczny, ale i komfortowy w użyciu. Nie wymaga też poświęcania czasu na jego – nieraz skomplikowane – stworzenie.

 

clarena

Właśnie dla tych, którzy oczekują od kosmetyków bogatej, w pełni naturalnej formuły i wysokiej jakości wykonania, Clarena stworzyła markę Clarena Naturalis. Dotąd znana z produkcji kosmetyków profesjonalnych dla gabinetów kosmetycznych i do profesjonalnej pielęgnacji domowej firma, pragnąc powrotu do natury, przygotowała ofertę wegańskich, naturalnych kremów. Jak dotąd Clarena Naturalis to dwa kremy: z olejem rokitnikowym - do cery wrażliwej i z olejem Neem - do cery tłustej i trądzikowej. Już wkrótce naturalna rodzina powiększy się o nowe propozycje tak, żeby każdy znalazł coś dla siebie.

Czym charakteryzują się kremy Clarena Naturalis? Przede wszystkim są przygotowywane ręcznie raz w tygodniu, z najwyższą dbałością o szczegóły. Nie leżakują na magazynie czekając, aż ktoś je zamówi. Wynika to z ich krótkiego terminu przydatności. Są one 40-dniowe i aby zachowały świeżość, powinny być przechowywane w lodówce. Wykonanie kremu odbywa się dopiero na zamówienie klienta. Najważniejszą wartością kremów Clarena Naturalis jest ich skład. Są w całości skomponowane z surowców pochodzenia roślinnego. Nie ma w nich substancji odzwierzęcych, parabenów ani innych syntetycznych konserwantów, silikonów czy sztucznych barwników. Ich zapach nie jest dziełem laborantów, pochodzi od naturalnych, charakteryzujących się pięknym aromatem olejków eterycznych.

 

clarena

Kremy można zamówić poprzez stronę internetową clarenanaturalis.pl lub kontakt z Działem Sprzedaży i Obsługi Klienta Clarena. Po wejściu na stronę internetową i kliknięciu Kup Teraz, zostaniemy przekierowani do sklepu, w którym nie tylko zamówimy wybrany kosmetyk, ale także dowiemy się, ile czasu pozostało do dnia komponowania kremu. Strona Clarena Naturalis to także niezwykłe kompendium wiedzy o naturalnym stylu życia, wykorzystywanych w kremach surowcach roślinnych, zdrowej diecie i pielęgnacji skóry. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.

ZapiszZapiszZapisz

Tagi:

uroda ,  twarz ,  zmarszczki ,  krem ,  clarena , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz