Partner: Logo KobietaXL.pl

1. ALTERNATYWA DLA RZADKICH WŁOSÓW


Pasemka syntetyczne to świetne rozwiązanie dla właścicielek cienkich i krótkich włosów. Obecnie w sklepach można znaleźć różne warianty syntetyków: od dopinek, przez pojedyncze pasma, aż do sztucznych warkoczy i kucyków. Największą popularnością cieszą się doczepy typu clip – in, bo są bezpieczne w użytkowaniu i gwarantują natychmiastowy efekt. Takie pasemka wystarczy wpiąć we włosy i ułożyć, jak zwykle. Już po chwili otrzymamy zupełnie nową fryzurę. Włosy będą nie tylko znacznie dłuższe, ale również zagęszczone. Zmiana długości i objętości pozwoli Ci tworzyć upięcia, o jakich wcześniej mogłaś tylko marzyć.

2. DUŻY WYBÓR KOLORÓW


Włosy naturalne występują w czterech podstawowych odcieniach.

Są to: blond: brąz, mahoń i czerń. Każdy z nich posiada kilka wariantów, m. in. jasny blond, czy ciemny brąz. Na tym kończy się niewielki zakres kolorów naturalnych. Więcej możliwości zapewniają nam pasma syntetyczne, które są barwione na dziesiątki odcieni o różnym natężeniu pigmentu. To nie tylko bazowe kolory występujące w naturze, ale też rozmaite mieszanki.

 

Wybierać można spośród pasm zielonych, niebieskich, różowych, żółtych, a nawet śnieżnobiałych. Co ciekawe, wielu producentów oferuje darmowe wypożyczenie wzornika kolorów. Dzięki temu mamy okazję samodzielnie dopasować najlepszy odcień w domowym zaciszu.

 

 

3. NISKA CENA


Włosy syntetyczne są o wiele tańsze od pasm naturalnych. To duży plus, w końcu nie ma co ukrywać: dla większości z nas koszt produktu odgrywa kluczową rolę przy jego zakupie. Niestety, często zapominamy, jak ważna jest jakość artykułu. Kierując się wyłącznie okazyjną ceną, możemy szybko pożałować nabycia towaru niskiej klasy. Dlatego tak ważne jest, żeby podczas wybierania włosów syntetycznych, zwracać uwagę na materiał, z którego są zrobione. Sprawdzeni producenci otwarcie podają rodzaje włókien, z jakich wykonano pasma. Najlepiej, jeśli jest to jedno włókno wysokiej jakości, np. 100% kanekalon.

4. ŁATWA PIELĘGNACJA


To oczywiste, że o doczepy syntetyczne trzeba dbać. W przeciwnym razie, włosy szybko zaczną się łamać i mogą wypadać. Na szczęście pielęgnacja takich pasm jest bardzo prosta. Kluczową zasadą jest unikanie wysokich temperatur. W miarę możliwości, włosów nie suszymy suszarką, lecz pozostawiamy do wyschnięcia. Ograniczamy korzystanie z prostownicy i lokówki. Naturalnie, włosy można dowolnie stylizować. Jednak im częściej to robimy, tym krótsza będzie żywotność pasm. Syntetyki myjemy opuszkami palców używając specjalnego szamponu. Włosy delikatnie, ale starannie rozczesujemy, unikając przy tym szarpania. Dobrze sprawdza się drewniany grzebień o szeroko rozstawionych zębach. Na końcówki warto czasem nałożyć odżywkę, a całe włosy nabłyszczyć olejkiem arganowym.

5. PIORUNUJĄCY EFEKT

 


Każdy, kto choć raz założy pasemka syntetyczne, od razu je pokocha. Niezależnie od metody przedłużania, włosy doczepiane zapewniają niesamowity efekt. Można tworzyć z nich nieskończoną ilość fryzur inspirowanych modą z wybiegu lub z okładek gazet. Najszybsze i największe wrażenie wywołują gotowe dopinki w postaci warkoczy i kucyków. Jedyne, co trzeba zrobić, to przypiąć je do swoich naturalnych włosów. W mniej, niż pięć minut, na naszej głowie pojawi się atrakcyjny splot lub długi, gęsty koński ogon. Bez wizyty u fryzjera i bez dodatkowych kosztów. Jednorazowy zakup pasma syntetycznego wystarczy, żeby zaskakiwać pięknymi włosami przez wiele miesięcy.

Różne rodzaje włosów syntetycznych znajdziesz w sklepie internetowym Europe Hair: http://europe-hair.com/pl/wlosy-syntetyczne.html

Tagi:

włosy ,  fryzura ,  syntetyczne włosy ,  doczepiane włosy , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz