Partner: Logo KobietaXL.pl

Praca, dom, dzieci... Nawet teraz możesz nie mieć w ciagu dnia czasu na pielęgnację. Z naszymi wskazówkami może ci się udać zadbać o siebie. Znajdź chwilę dla siebie przed pójściem do łóżka, zastosuj się do naszych rad i niech noc działa na twoją korzyść. 

1. Gładkie i miękkie stopy. Wsmaruj w stopy grubą warstwę wazeliny kosmetycznej i załóż na noc ciepłe, bawełniane skarpetki, przy odrobinie fantazji wybierz te kolorowe, bo kolorowe skarpetki poprawiają humor. Wazelinę możesz również nałożyć na kolana i łokcie. Jeśli masz brzydkie, popękane pięty, dzięki wazelinie pęknięcia zaczną się goić.

2. Skórki wokół paznokci będą miękkie i gładkie jeśli wetrzesz w nie odrobinę oleju kokosowego. Możesz nałożyć na dłonie kosmetyczne rękawiczki, dzięki którym olej wchłonie się znacznie szybciej. Rano twoja skóra wokół paznokci będzie znakomicie nawilżona.

3. Aby na skórze twarzy nie pojawiały się tak szybko zmarszczki, a włosy były zdrowsze i mniej uszkodzone wymień swoje bawełniane poszewki. Kup kilka jedwabnych lub satynowych. 

4. Jeśli twoja skóra jest przesuszona i szorstka, zainwestuj pieniądze w nawilżacz powietrza. Włączaj go zawsze przed snem - to jeden z najprostszych i najszybszych sposobów na odzyskanie dobrze nawilżonej skóry. Pamiętaj codziennie wymieniać wodę w nawilżaczu.

5.Jeśli nie mamy czasu aby zadbać o poranku o naszą fryzurę, a mamy długie włosy - jest mnóstwo sposobów aby wymarzony efekt uzyskać podczas snu. Zapleć włosy w warkocz, włóż kilka kosmyków pod opaskę aby uzyskać fale lub połóż się z delikatnie wilgotnymi włosami. To działa! Pamiętaj aby używać gumek bez metalowych elementów, które mogłyby uszkodzić włosy. 

6. Olejkiem kokosowym możesz również posmarować usta. Rano będą delikatne i wspaniale nawilżone. Jeśli nie przepadasz za olejem wybierz ulubiony balsam lub wazelinę o przyjemnym smaku i zapachu.

7. Na wielu maskach lub odżywkach do włosów producent jasno określa czas, po którym powinnaś je zmyć. Jeśli chcesz uzyskać jeszcze lepsze efekty kuracji pozostaw maskę na włosach przez całą noc. Możesz owinąć głowę chustą lub folią spożywczą, a pod wpływem ciepła składniki jeszcze lepiej zaopiekują się twoimi włosami.

8. Pamietaj, żeby spać minimum 7-8 godzin na dobę! Nigdy mniej.

Tagi:

uroda ,  sen ,  spanie ,  kosmetyczka , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz