Partner: Logo KobietaXL.pl

FILTY ŚLEDZIOWE Z PAPRYCZKĄ JALAPENIO

 

ega

 

 

to świetna alternatywa dla klasycznych śledzi w oleju. Papryczkę jalapenio zalicza się do grupy ‘’papryk chili”. Posiada ostry smak z lekko kwaskową nutą. Idealna propozycja dla osób, którym znudziło się dotychczasowe podanie śledzi.

 

 

FILETY ŚLEDZIOWE Z CZOSNKIEM NIEDŹWIEDZIM

 

dega

 

 

który coraz częściej znajduje swoje zastosowanie w kuchni. Od zwykłego różni się przede wszystkimsposobem występowania – charakteryzują go konwaliowate liście. Posiada również delikatniejszy aromat, niż czosnek zwykły. Co więcej posiada wiele prozdorwotnych właściwości korzystnych dla zdrowia. Filety śledziowe w oleju z czosnkiem niedźwiedzim to potrawa zdrowa o niepowtarzanym smaku.

Cena: 5,99 zł (350g)

SZASZŁYKI ZE ŚLEDZIAMI DEGI

- pudełeczko filetów śledziowych z papryczką jalapenio lub z czosnkiem niedźwiedzim DEGA

- ogórek kiszony

- pomidorki koktajlowe

- papryka

- pieczone ziemniaki

- jabłko

- pietruszka i oliwki – do dekoracji

W pierwszej kolejności podpiecz ziemniaki, a następnie przekrój na pół. W międzyczasie pokrój ogórki, papryczki oraz jabłko. Filety śledziowe również podziel na mniejsze kawałki. Na wykałaczkę do szaszłyka nadziej jabłko w plasterkach, ogórka, śledzika oraz ziemniaka. Druga wersji szaszłyka to: pomidor, śledzik, papryka. Oczywiście warzywa i owoce można mieszać wedle uznania, najważniejsze, by w każdej propozycji podania nie zapomnieć o śledziu. Podane na talerzu szaszłyki posyp pokrojonymi oliwkami oraz pietruszką. Zaskocz swoich gości szaszłykami, jakich jeszcze nie jedli!

Filety śledziowe z papryczką jalapeno oraz filety śledziowe z czosnkiem niedźwiedzim DEGA to nowa propozycja podania filetów śledziowych, które serwować możemy na wiele sposobów. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia i preferencje smakowe. Świetnie smakują w towarzyskie świeżego pieczywa, jako dodatek do sałatek, koreczków, czy szaszłyków.

 

Produkty marki DEGA dostępne są w sieciach i dyskontach handlowych oraz mniejszych, prywatnych sklepach i hurtowniach spożywczych.

 

Znajdziesz nas na:

www.facebook.com/dega.sa/

www.instagram.com/dega_polska/

www.youtube.com/channel/UCHN0bECuSQ25zBemwH4loSw

 

Tagi:

przepisy ,  śledzie ,  przekąski , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót