Partner: Logo KobietaXL.pl

Nie ma cudownego środka na odchudzanie, jeszcze nikt go ni wymyślił. I choć w aptekach królują „odchudzające” preparaty, żaden nie będzie działał, jeśli nie przestaniemy jeść. Dieta i ruch to niestety podstawa tego aby dojść do wymarzonej sylwetki.

Czy musi być to dieta rygorystyczna? Jednostronna? Nie, ba, takie diety są wręcz niebezpieczne – o czym możecie przeczytać w tekście – Niebezpieczne diety. Wystarczy się ograniczyć – zrezygnować z pszennych wyrobów i przede wszystkim z cukru. Do tego wskazany jest wysyłek fizyczny, ale też nie każdy. Co najlepiej odchudza – o tym już pisałam i możecie to sprawdzić.

Jest też szereg koktajli, roślin i przypraw, które pomagają szybciej tłuszcz spalić. Ale pomagają wtedy, gdy jesteśmy na diecie – nie pomogą, jeśli stale się obżeramy.

Chcecie rozsądnie schudnąć? Zacznijcie od zaraz, nie przekładajcie decyzji, nie szukajcie wymówek. Skorygujcie swój jadłospis, unikajcie wysokokalorycznych potraw, śmieciowego jedzenia. Nie musicie przy tym wcale głodować! I skorzystajcie z naszych przepisów, które ściągamy z różnych stron świata – wprowadzajcie do diety opisywane owoce i warzywa, stosujcie domowy detoks. Wiara w cudowne tabletki nie uczyni cudu, a po co przepłacać, skoro te same składniki możecie wprowadzić do swojego menu! Wystarczy zajrzeć do działu – Odchudzanie, diety, ćwiczenia. Macie tam taki wybór, że możecie same stworzyć swoją dietę, schudnąc i oczyścić swój organizm.

 

Magdalena Gorostiza

 

 

Tagi:

odchudzanie ,  dieta ,  detoks , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót