Partner: Logo KobietaXL.pl

Jak już wiecie z poprzedniego tekstu mała Róża boryka się z wieloma problemami. Brakuje pieniędzy nie tylko na codzienne wydatki związane z jej rehabilitacją, ale rodzina stoi w obliczu operacji stóp Róży, za którą też trzeba będzie zapłacić. Czytajcie Patchorkowa rodzina z Różą w roli głównej

 

Ponieważ szukamy darczyńców na aukcję dla Róży, która odbędzie się podczas Wyborów Miss 40 Plus, nasz portal Kobieta XL napisał do Fundacji FC Barcelona z prośbą o pomoc. Dlaczego tam? Bo Róża nie ogląda bajek w telewizji, a wyłącznie mecze piłkarskie. A jej ojciec Jacek jest fanem FC Barca.

 

Dosłownie w ciągu pół godziny przyszła odpowiedź! Trzeba wysłać dane Róży i jej dokumenty medyczne, a Fundacja prześle na licytację koszulkę z autografem Leo Messiego!

 

 

Wszystkie dokumenty zostały natychmiast wysłane i nie pozostało nic innego, jak czekać na przesyłkę.

 

Rodzice Róży, Anna i Jacek, nie ukrywali swojej radości i zaskoczenia. My także. Koszulkę w ramach pomocy dla Róży wystawimy na Allegro, bo mamy nadzieję, że będą na nią chętni, a pieniądze wpłyną na konto Róży w Fundacji Słoneczko, żeby nikt nie miał wątpliwości, że zostaną wydane wyłącznie na jej potrzeby.

 

Czekamy natomiast na inne dary, które możemy licytować podczas imprezy w Świdniku.

 

 

Muchas gracias FC Barca, muchas gracias Leo!

 

Magdalena Gorostiza

Foto Facebook FC Bracelona

Tagi:

miss 40 plus ,  życie ,  Róża Zaręba ,  Anna Zaręba Krawczyk ,  Jacek Krawczyk ,  FC Barcelona ,  Leo Messi ,  wybory miss ,  choroba , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót