Partner: Logo KobietaXL.pl

Leczenie zębów w CDC Stomatologia

Wizyta u stomatologa kojarzy się negatywnie. Mimo że minęły już czasy stomatologów, którzy nie myśleli o bólu swoich pacjentów, obraz fotela stomatologicznego kojarzy się jednoznacznie.

CDC Stomatologia w Krakowie powstała właśnie po to, aby zły obraz leczenia zębów na zawsze odszedł w niepamięć. Jest to miejsce, gdzie pacjenci przyjmowani są w komfortowych warunkach. Przyjazna atmosfera sprawia, że łatwiej jest podejść do ewentualnych zabiegów.

CDC Stomatologia to miejsce profesjonalne tworzone przez profesjonalistów. Twórczynią Centrum Stomatologii jest dr Katarzyna Turlej. Zamiarem centrum jest przede wszystkim diagnostyka na najwyższym poziomie i plan leczenia dostosowany do pacjenta i jego potrzeb.

Sprawdź więcej na cdcstomatologia.pl 

 

Mosty protetyczne w CDC Stomatologia

 

Mosty protetyczne to jedna z dziedzin, jaka znajduje się w ofercie centrum. Dzięki nim można w bardzo łatwy sposób uzupełnić ubytek i wstawić brakujący ząb, a nawet kilka zębów. Stomatolodzy z CDC Stomatologia są specjalistami w tej dziedzinie. Dlatego też oferujemy naszym pacjentom całkowicie bezbolesne zakładanie mostów protetycznych, a tym samym powrót do szerokiego uśmiechu. Można u nas założyć mosty protetyczne z różnego rodzaju materiału – ceramiczne, pełnoceramiczne oraz kompozytowe.

Mosty protetyczne w Krakowie cechują się rozpiętością cenową w zależności od tego, ile zębów należy wstawić oraz jakiego kruszcu się do tego używa. Najdroższy rodzaj możliwy do wykorzystania to materiał pełnoceramiczny. Jednocześnie jest też oczywiście najbardziej trwały ze wszystkich.

I tak – jeśli zachodzi potrzeba uzupełnienia jednego zęba, wówczas potrzebne jest wykorzystanie mostu trzypunktowego (dwie korony na zębach filarowych oraz jedna w luce). Z kolei dwa zęby wymagają uzupełnienia w postaci mostu czteropunktowego.

 

Zalety mostów protetycznych

 

Wielu pacjentów decyduje się – po konsultacji ze stomatologiem – na założenie mostu protetycznego, ponieważ takie rozwiązanie ma bardzo dużo zalet. Przede wszystkim są one idealnie dopasowane do jamy ustnej pacjenta. Nie uwierają, nie przeszkadzają, pacjent czuje się całkowicie naturalnie. Są tak konstruowane, aby pacjent nie pamiętał ani nie czuł, że ma je na zębach. Nie ma w nich żadnych ruchomych elementów, są rozwiązaniem stałym. Dzięki temu można bez obaw jeść, pić i uśmiechać się.

Jedynym minusem jest fakt, że założenie mostów protetycznych wiąże się z koniecznością spiłowania znacznej części naturalnych zębów. Mimo to nie stanowi to głównej cechy, która skłaniałaby do odrzucenia tego rodzaju rozwiązania.

Zapraszamy do skorzystania z oferty całkowicie dostosowanej do potrzeb pacjenta. Nasi stomatolodzy profesjonalnie podejdą do każdego przypadku.

Tagi:

zęby ,  dentysta ,  korony , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót