Partner: Logo KobietaXL.pl

W życiu wielu świadomych kobiet przychodzi moment, gdy odkrywają, że tak naprawdę do tej pory niewiele wiedziały o swoim ciele i własnej seksualności. Ta chwila często ma związek z nowym, dojrzałym partnerem, ze szczerą rozmową z przyjaciółką czy terapeutą lub chociażby z lekturą wyjątkowego poradnika czy artykułu. Ale najczęściej przełom odbywa się za zamkniętymi drzwiami sypialni...Lubrykant

 

Niewielka buteleczka kryje w sobie wielką moc. Lubrykant to nie żaden magiczny eliksir, ale niesamowite, że dobre nawilżenie strefy intymnej może powodować tak ogromną różnicę w odczuwaniu rozkoszy. Wraz z wiekiem, a także po ciąży ciało się zmienia, a suchość pochwy dokucza wielu kobietom. Dzięki lubrykantowi ten problem znika, a dodatkowo jego aplikacja może być zmysłowym elementem gry wstępnej. Sprzyja temu wysmakowany design produktu. Na przykład Personalny Żel Nawilżający od LELO uwodzi elegancką czernią niezwykle wyrafinowanego opakowania. A dodatkowo, nie zawiera drażniących składników, dlatego może być stosowany także przez alergików.

 

Kulki gejszy

 

W zdrowym ciele – zdrowy seks. Dlatego, aby cieszyć się erotycznym spełnieniem warto zadbać o swoją seksualną formę. Głośno ostatnio mówi się o ćwiczeniach mięśni dna miednicy, ale niestety najczęściej w kontekście ciąży, a troszczyć się o nie powinny kobiety bez względu na plany prokreacyjne. Zdrowe i silne mięśnie Kegla to nie tylko łatwiejszy poród, ale przede wszystkim wspaniała profilaktyka. Dzięki ćwiczeniom możesz zapobiec przykrym kobiecym dolegliwościom, takim jak: nietrzymanie moczu, spadek libido czy nawet wypadanie macicy. Kulki gejszy doskonale wytrenują Twoje kluczowe partie mięśniowe! A zabranie zmysłowych LUNA Beads Noir od LELO do wspólnej sypialni spodoba się nie tylko Tobie, ale wzmocni także jego doznania.

 


Masażer

 

Do wyboru, do koloru! Masażer dobierasz do swojego stylu, humoru i temperamentu. Są malutkie i całkiem pokaźne, są świecące, we wzorki i jednolite, proste i zakrzywione, delikatne i intensywne, o niewielkiej wartości lub kupowane za niebotyczne kwoty, wodoodporne oraz zupełnie nieoczywiste. Na przykład oryginalny masażer MIA 2 od LELO kształtem do złudzenia przypomina pomadkę. I to taką z wyższej półki. Ten masażer powinien znaleźć się w torebce każdej businesswoman, tym bardziej, że ładowany jest przez USB (więc może być gotowy od razu po służbowej prezentacji ;)).
Króliczek

 

Nie o to chodzi, by złapać króliczka? Bzdura! Właśnie o to chodzi! Ale uwaga, która raz pozna jego moc już nigdy nie będzie tą samą kobietą ;) Nawet grzeczna Charlotta z „Seksu w wielkim mieście” straciła dla niego głowę, i od emisji tamtego pamiętnego epizodu kultowego serialu – króliczek nie traci na popularności. Ten wyjątkowy wibrator ma podwójne działanie – stymuluje punkt G, a odstająca wypustka w tym samym czasie zajmuje się łechtaczką. Czy można chcieć czego więcej? LELO – skandynawski producent gadżetów erotycznych, też zadał sobie to pytanie i odpowiedział, by tak rzec, w punkt. W punkt G. Model INA Wave ma dodatkową opcję, inspirowaną ruchem palców kochanka. Wibrator wznosi się i opada, rytmicznie stymulując kluczową strefę erogenną kobiety. Złap króliczka i trzymaj się mocno!Masażer zdalnie sterowany

 

Zabawa, której powinna spróbować każda para! Wychodzicie na wystawę, do restauracji, rodzinny obiad okolicznościowy (sic!) - zabierzcie ze sobą TIANI 3 od LELO, a na pewno dzień okaże się niezapomniany! Jesteś gotowa w pełni zaufać swojemu partnerowi? Więc oddaj mu stery... tzn. pilota do swojej rozkoszy! TIANI 3 możecie używać także jednocześnie podczas seksu, co zbliży Was jeszcze bardziej i przeniesie Wasz seks na zupełnie nowy, fantastyczny poziom. Również ta propozycja urzeka designem spod znaku minimalizmu i dobrego smaku.

- Produkty LELO są kwintesencją prostego, wysublimowanego, skandynawskiego stylu – przyznaje Małgorzata Bartnicka, ekspertka sklepu erotycznego Sklep-intymny.plto właśnie intensywność doznań oraz walory estetyczne przekonały do tego brandu także naszych klientów. Dlatego też produkty tej marki są jednymi z najwyżej ocenianych gadżetów w naszym sklepie.

 

Od którego miejsca na liście zaczniesz eksplorowanie własnej seksualności?

Tagi:

seks ,  masturbacja ,  rozkosz ,  kobieta ,  mężczyzna , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót