Partner: Logo KobietaXL.pl

Do czego służy pierścień erekcyjny

 

Pierścień na penisa, zwany też pierścieniem miłości, ma na celu spowolnić przepływ krwi do prącia, a co za tym idzie, wydłużyć erekcję. Odpowiednie założenie i użytkowanie pierścieni lub opasek erekcyjnych sprawia, że wzwód jest pełniejszy, zwiększa się wrażliwość członka, a doznania są niezapomniane. Pierścieni można używać podczas stosunku, ale są one też świetnym gadżetem, który pogłębi doznania w czasie masturbacji. 

 

Jak używać pierścienia erekcyjnego

 

Lasso erekcyjne, bezpieczna odmiana pierścienia erekcyjnego dla początkujących – zdjęcie ze strony KinkyWinky: https://www.kinkywinky.pl/akcesoria-erotyczne/pierscienie-na-penisa/.

 

Pierwszym kryterium jest twardość gadżetu, mamy bowiem do wyboru pierścienie o większej i mniejszej elastyczności. Pierścienie miękkie wykonane są na przykład z silikonu medycznego, a pierścienie twarde na przykład ze stali. Tych rozciągliwych możemy użyć zarówno przed jak i podczas erekcji, natomiast ringi twarde należy założyć na penisa przed pełnym wzwodem.

 

Ponieważ w sprzedaży występuje wiele różnych gadżetów tego typu, warto zastanowić się, jakie mamy oczekiwania, ponieważ poza pierścieniami na penisa znaleźć można pierścienie na penisa oraz jądra, pierścienie z korkiem analnym czy też pierścienie z wibracjami.

 

 

Jak założyć pierścień erekcyjny? Każdy z nich zakładamy inaczej, co jest zależne od wybranego modelu. Ten zwykły po prostu nasuwamy do samej nasady penisa. Pierścienie obejmujące mosznę należy zakładać, zaczynając od jąder, a następnie nasunąć ring przez penisa. Nakładając taki cock ring, dobrze jest użyć dużej ilości lubrykantu, który ułatwi i przyspieszy cały proces, a przy okazji zabezpieczy nasze ciało przed otarciami.

 

 

Nos Fun Factory – morski wibrujący pierścień na penisa

 

Jak bezpiecznie używać pierścienia na penisa

 

W pierwszej kolejności warto zauważyć, że pierścienie to gadżety bezpieczne w użyciu, jeśli tylko przestrzegamy pewnych zasad. Przede wszystkim obręcz na penisa nie powinna znajdować się na członku dłużej niż przez 20‑30 minut. Lekarze nie zalecają takich gadżetów osobom chorym na cukrzycę, choroby serca i układu krążenia. Nie powinno się też zasypiać z ringiem na członku.

 

Jeśli podczas jego użytkowania pojawi się ból, obrzęk lub zaczniemy tracić czucie w penisie, należy natychmiast ściągnąć pierścień z przyrodzenia. Jaszcze ostatnia, dobra rada na koniec – osoby, które dopiero zaczynają zabawę z tym gadżetem, powinny sięgnąć po pierścienie dla początkujących, które możemy łatwo założyć i ściągnąć i które dają możliwość regulacji zacisku.

 

Dzięki temu łatwiej sprawdzimy to, jaki poziom ucisku sprawia nam największą frajdę. Dodatkowo z czasem możemy po prostu zmniejszać średnicę naszego pierścienia aż do poziomu, który będzie dla nas najprzyjemniejszy i najbardziej komfortowy.

 

Najważniejsza jest dobra zabawa

 

Musimy pamiętać, że seks ma nam dostarczać dużo radości i przyjemności. Niezależnie od tego, czy bawimy się sami, czy zapraszamy do wspólnych przeżyć partnerkę lub partnera, korzystajmy z dostępnych gadżetów tak, by nikomu nie stała się krzywda. Bezpieczeństwo w sypialni jest ważne i wiąże się z budowaniem więzi z drugą sobą. Nie zapominajmy o tym, a nasze doznania będą jeszcze cudowniejsze. 

 

materiał zewnętrzny

Tagi:

seks , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz
Reklama: