Partner: Logo KobietaXL.pl

Według niego najważniejszą sprawą jest czas współżycia seksualnego. Najpierw należy więc dokładnie wykryć czas owulacji i nauczyć się własnego cyklu. Trzeba będzie to dokładnie śledzić przez kolejne miesiące, zanim podejmiecie się próby.

 

Trudniejsze jest urodzenie dziewczynki na zamówienie, bo trzeba to zrobić przed owulacją, a wtedy znacznie trudniej zajść w ciążę. Zbyt wczesny stosunek nic nie da, a zbyt późny uprawdopodobni narodziny chłopca.

 

Jeśli chcesz dziewczynkę, nie możesz mieć stosunku w szczytowej fazie owulacji. Jak twierdzi Shettles , plemniki żyją krótko, ale te z chromosomem X dłużej. Przed owulacją płyn szyjki macicy jest mniej przyjazny dla plemników, bo jest go mniej, jest lepki i bardziej kwaśny. Wszystko to jest dla plemników niekorzystne, ale te z X są bardzie odporne. Te z Y zginą wcześniej, więc jest szansa na dziewczynkę.

Jeśli chcesz chłopca, rzecz jasna,musisz działać odwrotnie. Wtedy lepiej mieć stosunek w trakcie i zaraz po owulacji.

 

Dr Schettles zaleca również, by, chcąc urodzić dziewczynkę, w tym czasie kobiety powstrzymywały się przed kofeiną i stosunek odbywały w pozycji misjonarskiej z niewielką penetracją. To ma wydłużyć drogę plemnikom, co sprawi, że wygrają te z chromosomem X. Kobieta powinna tez unikać orgazmu, bo płyn szyjki macicy staje się obfity i zasadowy, co ułatwia drogę plemnikom Y.

 

Landrum Shettles zmarły w2003 roku, zajmował się rozrodczością od lat 50- tych zeszłego stulecia. W 1971 roku opublikował bestsellerową książkę o wyborze płci dziecka metoda naturalną. Bywa nazywany ojcem in vitro, opracował metody robienia zdjęć dziecka w łonie matki, a jego prace nad koncepcją człowieka doprowadziły go do walki przeciwko aborcji.

Tagi:

dziecko ,  płeć ,  ciąża ,  kobieta , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz
Reklama: