Reklama:
Reklama:

1 - Styczeń: sowa

W Twojej historii sprawdza się powiedzenie, że cicha woda brzegi rwie. Bardzo ostrożnie dobierasz słowa i podczas rozmowy jesteś bardzo zrównoważoną osobą. Pomimo spokojnej z pozoru natury, często jesteś cholerykiem. Twoje przemyślenia są głębokie i istotne. 

 

2 - Luty: papuga

To ptak o wolnej duszy. Nigdy nie jesteś nudna lub przewidywalna, jesteś osobą znaną ze swojej umiejętności sięgania wzrokiem poza szarą codzienność. Kreatywne pisanie, sztuka lub muzyka są wplecione w Twoją osobowość. Twoi przyjaciele i bliscy czerpią nieustanną inspirację z Twojego wyjątkowego charakteru i radości życia. Nie chcesz być w centrum zainteresowania, ale i tak wszystkie głowy obracają się w Twoim kierunku!

 

3 - Marzec: rudzik

Rudziki to ptaki charakteryzujące się wytrwałością! Masz niesamowitą zdolność do przetrwania nawet najgorszych sztormów. Twoi bliscy podziwiają Twoją siłę i przekonanie, bez względu na to czy się do tego przyznają czy nie. Czasami odczuwasz zmęczenie, ale rzadko to pokazujesz. Zamiast tego, koncentrujesz się na swoich wysiłkach i masz przed oczami nagrodę. Jesteś silną i stabilną osobą.

 

4 - Kwiecień: kanarek

Wśród kanarkowych dzieci panuje śmiech i rozbawienie. Uwielbiasz zapewniać rozrywkę i zabawiać wszystkich wkoło. Jeśli zobaczysz zabawny mem, Twoje komentarze w mgnieniu oka sprawią, że będzie on dwa razy śmieszniejszy! Kanarki uwielbiają zabawę!

 

5 - Maj: słowik

Tak jak wesoła piosenka, Twojego świegoczącego ptaka miesiąca, rozjaśniasz dzień każdej napotkanej osoby. Jesteś zawsze pozytywnie nastawioną osobą, która zaraża swoim nastrojem, i której wszyscy zazdroszczą. Twój dobry uśmiech ma moc zmienienia kiepskiego nastroju w szczęśliwy.

 

6 - Czerwiec: gołąb

Ptak królewski. Jesteś urodzonym przywódcą, nawet jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy. Bierzesz sprawy w swoje ręce i wprowadzasz porządek w sytuacjach awaryjnych, lub by zwyczajnie zaprowadzić wszystkich na czas do szkoły. Nie przeraża Cię żadna lista rzeczy do zrobienia. Wszędzie zaprowadzisz porządek!

 

7 - Lipiec: orzeł

Mając orła za ptaka swojego miesiąca, jesteś absolutnie pewną siebie osobą. Twoje umiejętności słuchania są niezrównane. Całkowicie obcy ludzie często opowiadają Ci historie swojego życia. Jesteś osobą, której można zaufać, potrafisz trzymać w tajemnicy wrażliwe informacje. Potrafisz zaoferować cierpliwą, serdeczną poradę, aby podnieść na duchu i popchnąć ludzi we właściwym kierunku.

 

8 - Sierpień : zimorodek

Osoby urodzone w miesiącu zimorodka są najbardziej znane ze swojej przyjaznej natury. Nie tylko lubisz poznawać nowych ludzi, ale w jakiś sposób potrafisz sprawić, że nowi ludzie lubią poznawać Ciebie. Jesteś osobą znaną ze swojej niezwykłej szczodrości, oferujesz pomoc każdemu w potrzebie. Twoja hojność wykracza poza bliskich znajomych, chcesz pomóc każdemu, kto stanie na Twojej drodze.

 

9 - Wrzesień: sokół

Pomimo wielu przeszkód, nieustanie udaje Ci się sprostać każdemu zadaniu. Twoje działania są zauważalne, ale nie znosisz się chwalić. Ta silna mieszanka bohaterstwa i pokory sprawia, że jesteś bardzo podziwianą osobą zarówno w domu, jak i w pracy. Ludzie polegają na Tobie i ich zaufanie ulokowane jest w odpowiednim miejscu.

 

10 - Październik: łabędź

Zawsze masz na wszystko odpowiedź. Uwielbiasz pomagać i jesteś w stanie znaleźć rozwiązanie na każdy problem w rekordowym czasie. Uwielbiasz mieć rację i zazwyczaj ją masz. Każdy, kto staje twarzą w twarz z trudną sytuacją, w pierwszej kolejności, zwraca się do Ciebie po poradę. Masz również świetne przepisy!

 

11 - Listopad: kogut

Najlepszy ptak kumpel. Jesteś najlepszym przyjacielem, jakiego można sobie wymarzyć. . Na dobre i na złe, Twoi przyjaciele zawsze mogą na Ciebie liczyć. Nie tylko kierujesz innych na właściwą ścieżkę, ale sprawiasz również, że nie jest to nudne.

 

12 - Grudzień: kruk

Fascynujący ptak intrygi i tajemniczości. Jesteś poszukiwaczem przygód. Jesteś osobą pewną siebie i zawsze szukasz kolejnej wskazówki w serii ekscytujących wypraw. Jesteś samowystarczalną osobą, całkowicie szczęśliwą w swoim własnym towarzystwie. Może nie jesteś duszą towarzystwa, ale zawsze szukasz, aby doświadczyć czegoś nowego.

 

źródło https://www.apost.com/pl/blog/co-ptak-twojego-miesiaca-urodzin-mowi-o-tobie/3055/?rd=n

 

 

Tagi:

horoskop,  ptak, 

Loading...

Podobne artykuły:

Zostaw komentarz:

    Brak komentarzy
Powrót
Reklama:

Reklama:
Wyszukiwarka
Reklama:
Najnowsze
Reklama:
Reklama:
Newsletter
zapisz
Reklama:
Loading...