Partner: Logo KobietaXL.pl
Baran

Słabe punkty to głowa, twarz, włosy. Dolegliwości – bóle głowy, chore zatoki, wypadanie włosów, katar.

Byk

Słabe punkty to szyja, gardło, tarczyca, migdałki, górna część pleców. Byki mają częsty problem z górną częścią kręgosłupa, bólami gardła i kłopoty z tarczyca.

Bliźnięta

Słabe punkty to kończyny, skóra. Mają problemy z bólami stawów, urazami, często różne alergie.

Rak

Klatka piersiowa, serce. Rak miewa problemy z wyczerpaniem nerwowym, nadmierną wrażliwością, miewa często kaszel, przeziębienia, problemy z sercem. Ma skłonności do kompulsywnego jedzenia.

Lew

Słabe punkty – serce, kręgosłup. Lew często poważnie choruje na serce, miewa też spore kłopoty w rożnych częściach kręgosłupa.

Panna

Słabe punkty to żołądek i jelita. Panny cierpią na zaburzenia jedzenia, łopoty z trawieniem wzdęcia, zaparcia, problemy żołądkowe.

Waga

Słabe punkty to pęcherz i kręgosłup lędźwiowy. Cierpi z powodu pęcherza, czasami zbyt często oddaje mocz. Ma bóle kręgosłupa w dolnej części.

Skorpion

Jego słaby punkt to narządy płciowe. Skorpiony mogą mieć problemy z libido, płodnością, chorobami przenoszonymi droga płciową.

Strzelec

Słabe punkty to biodra, uda i wątroba. Strzelce często mają problemy ze stawami biodrowymi. Narażone są na choroby wątroby, w tym na żółtaczkę.

Koziorożec

Słabe punkty to żeby, kości, stawy kolanowe. Często bywają u dentysty, miewają problemy z chodzeniem, osteoporozą.

Wodnik

Płuca, układ nerwowy. To naczynia powiązane. Wodniki mają problemy z alergiami, astma, bywają przewrażliwione, miewają kłopoty natury psychicznej.

Ryby

Stopy, szyszynka. Ryby często cierpią z powodu haluksów. Problemy z szyszynka zamieniają się w hipochondrię, utratę kontaktu z innymi, egocentryzm.Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku ,  choroba , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót