Partner: Logo KobietaXL.pl
Nazwa pełni wywodzi się z kultury rdzennych plemion Algonkinów. Nie odnosi się jednak do koloru Księżyca, ale do faktu, że w tym okresie zbierano owoce truskawek. 
Pełnia Księżyca w Koziorożcu wyznacza moment kulminacyjny, punkt zwrotny, w którym zbieramy owoce tego, co zostało zasiane w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, począwszy od nowiu Księżyca w Koziorożcu, który był 11 stycznia. 
 
Ta faza księżycowa, rządzona przez zdyscyplinowaną, praktyczną i ziemską energię Koziorożca, zachęca nas do refleksji nad naszymi celami, oceny naszych postępów i podejmowania odpowiedzialnych decyzji zmierzających do osiągnięcia naszych celów.
 
Energia Księżyca w Koziorożcu zapewnia pomyślny czas na wyznaczanie ambitnych celów i ciężką pracę, aby je osiągnąć. To dobry moment, aby ocenić, czy nasze plany są zgodne z celami i czy podejmujemy niezbędne kroki, aby je osiągnąć. To też czas, aby być ze sobą szczerym i ocenić, czy podejmujemy niezbędne działania, aby spełnić nasze marzenia.
 
Energia Koziorożca daje nam poczucie stabilności i bezpieczeństwa, dzięki czemu możemy z większą pewnością stawić czoła wyzwaniom.
 
22 czerwca pozwoli nam być znacznie bardziej realistycznymi i praktycznymi w naszym sposobie myślenia i działania. Pomaga nam to podejmować rozsądne decyzje i skupiać się na tym, co naprawdę ważne.
 
To moment, kiedy odpowiedzialność Koziorożca spływa na nas wszystkich. Będziemy myśleć realistycznie, odrzucimy mrzonki.
Pełnia Księżyca w Koziorożcu to czas wielkiej osobistej mocy i potencjału wzrostu. Jeśli wykorzystamy tę energiędo ciężkiej pracy, wyznaczenia ambitnych celów i podejmowania odpowiedzialnych decyzji, możemy osiągnąć wielkie rzeczy.
 
Wpływ Pełni Księżyca w Koziorożcu będzie najintensywniej odczuwalny w znakach ziemi: Koziorożcu, Byku i Pannie, ale wszystkie znaki zodiaku mogą skorzystać z tej energii.
 
Ważne jest, aby podczas tej fazy księżyca zwracać uwagę na nasze sny i słuchać intuicji, ponieważ mogą one poprowadzić nas w kierunku nowych możliwości i projektów.
Pełnia Księżyca w Koziorożcu to idealny czas na rozpoczęcie nowych wyzwań, na trzeźwe spojrzenie wkoło siebie. Co oznacza dla znaków zodiaku?
 
Baran
Nie płacz po ludziach, którzy za tobą nie nadążają. Idziesz swoją drogą, spotkasz wielu innych. Nie odwracaj się i nie czekaj na nikogo. Rób, co uważasz za stosowne, nie musisz nikogo się słuchać. To twoje życie i twoje wybory.
 
Byk
Zostaw ludzi, którzy cię okłamują i są nielojalni. Nie kieruj się sentymentami. Czas pokazać, że możesz sam o sobie stanowić. Ta pełnia to twój czas, wykorzystaj ją do maksimum.
 
 
Bliźnięta
Nie zmieniaj dłużej tych, którzy nie chcą zmian. Czas od nich odejść. Zrewiduj swój stosunek do najbliższych, bo nie zawsze jesteś obiektywny.
 
 
Rak
Znajdziesz niebawem nową ścieżkę i zrezygnujesz ze wszystkiego, co nie nadaje wartości twojemu życiu. Najpierw jednak przeproś tych, którym wyrządziłeś krzywdę.
 
 
Lew
Czas pożegnać się z tymi, którzy wyłącznie przynoszą problemy i czekają, aż je rozwiążesz. Twoja siła musi służyć najpierw tobie. Zacznij nowe życie, masz wiele planów do zrealizowania.
 
 
Panna
Odejdź od osób, które nie cenią twojego wysiłku. Życie jest za krótkie, by poświęcać je wyłącznie innym. Skup się na sobie. Nie bój się przyszłości. Jesteś silna i potrafisz rozwiązać każdy problem.
 
 
Waga
W końcu odkryjesz, ile jesteś warta i uwolnisz się od złej samooceny. Nie daj się zwieść bezproduktywnej krytyce. Zacznij ufać sobie i swojej intuicji.
 
 
Skorpion
Wyeliminujesz wreszcie ze swojego życia ludzi, którzy stoją na twojej drodze do rozwoju. Idziesz w dobrą stronę. Twoim marzeniem jest wolność i życie w zgodzie ze sobą. Teraz jest czas, by zaplanować przyszłość.
 
 
Strzelec
Wreszcie zrozumiesz, kto chce ci zaszkodzić. Uważaj na fałszywych przyjaciół! Pełnia w Koziorożcu sprawi, że nabierzesz rozsądku. Nie daj się dalej zwodzić.
 
 
 
 Koziorożec
To twój czas! Znajdziesz właściwą drogę do sukcesu, a ciężka praca przyniesie oczekiwane efekty. Nie słuchaj złych doradców. Kieruj się swoimi potrzebami, a znajdziesz właściwą drogę.
 
 
Wodnik
Uwolnisz się wreszcie od dramatów i konfliktów, usuniesz z życia osobę, która cię mocno skrzywdziła. Zaczniesz zupełnie inne życie. Nadszedł czas na trzeźwe spojrzenie na świat.
 
 
Ryby
Nic nie spadnie z nieba, więc zacznij ciężko pracować, aby osiągnąć swoje cele. Za bardzo liczysz na łut szczęścia. Skończ też z mrzonkami. Ta pełnia to czas rozsądku. Tylko tak rozwiążesz swoje problemy.
 

Tagi:

horoskop ,  pełnia księżyca ,  truskawkowa pełnia , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót