Partner: Logo KobietaXL.pl

Choć tak naprawdę Kościół aprobuje tylko trzech aniołów, to w Bibliotece Watykańskiej jest bardzo stary kodeks hebrajski, w którym oprócz archaniołów Michała, Gabriela i Rafała wymienieni zostali również Uriel, Sealtiel, Jehudiel i Barachiel. Każdy z tych aniołów ma odpowiednio przypisaną główną cechę:

- Michał - zwycięski

- Rafał - lekarz

- Jehudiel - wynagradzający

- Gabriel - posłaniec

- Uriel - silny

- Barachiel - opiekun

- Sealtiel - wielbiący.

Astrologia odwołuje się do wszystkich aniołów i twierdzi, że poszczególni aniołowie opiekują się konkretnymi znakami zodiaku, które podzielili między sobą. I każdy z aniołów niesie specjalne przesłanie dla każdego znaku zodiaku na grudzień. Wypełnienie tego przesłania ma zapewnić wszystkim znakom pomyślność w nadchodzącym 2024 roku.

 

 

Baran

Aniołem ochronnym Barana jest Uriel, który pomaga mu przekształcić lęki w pewność siebie i zapewnia im poczucie własnej wartości. Baran zajmuje bardzo ważne miejsce w swojej rodzinie i dlatego sprawuje przywództwo. Jeśli osłabnie, wszyscy upadną tak samo jak on. Musi więc być silny i doprowadzić w grudniu do rozwiązania ważnych spraw rodzinnych, aby osiągnąć harmonię.

Byk

Strażnikiem Byka jest Jehudiel, który oferuje mu czuły, wytrwały, rozważny i konserwatywny charakter. Byk nie może się teraz zamykać na słuchanie rad przewodnika, który pomoże mu wyjść z sytuacji, która go przytłoczyła i nie pozwala ruszyć do przodu. Jeduhiel będzie u jego boku i będzie jego siłą.

Bliźnięta

Rafał jest archaniołem, który chroni i towarzyszy Bliźniętom, pomagając im głównie w skomplikowanych sytuacjach zdrowotnych. Przed Bliźniętami są teraz trudne decyje. Z determinacją i stanowczością pokonają jednak ścieżkę pełną przeszkód jedna po drugiej. Osiągną wszystko i będą mogły być w zgodzie ze sobą. Nie mogą jednak teraz zaprzestać działania.

 

Rak

Aniołem ochronnym znaku Raka jest Gabriel, który oferuje ochronę i pomoc w najtrudniejszych problemach. Czasami jednak Rak musi się poddać, aby osiągnąć spokój i harmonię, które są potrzebne do zrealizowania wszystkiego, co sobie zamierzył w życiu. Teraz jest taki moment, pokora zamiast walki.

 

Lew

Opiekę Lwa powierzono archaniołowi Michałowi, który zawsze triumfuje nad ciemnością. Wiele Lwów ma teraz trudne chwile w związkach, ale ten konflikt zamiast rozdzielać, powinien pomóc zjednoczyć się w jednym celu i szczęściu. Lew musi być jednak skłonny do kompromisów, co nie jest dla niego łatwe.

Panna

Rafał jest aniołem stróżem tego znaku. To on pomaga odbudować Pannom dyskomfort fizyczny i duchowy. Panna musi zrozumieć, że rodzina jest po to, żeby się wzajemnie chronić. Pokój i harmonia zajdą w takim stopniu, w jakim będzie porozumienie między wszystkimi. Anioł Rafał pomoże Pannie doprowadzić do zgody i pozytywnych rozwiązań.

Waga

Opiekunem Wagi jest Sealtiel, który czyni je otwartymi i wrażliwymi. Teraz jednak rozważna Waga jest w innej sytuacji. Jej uczucia i emocje wypływają na powierzchnię i powodują, że może eksplodować w niekontrolowany sposób. Zanim to zrobi, musi to dokładnie przemyśleć. Anioł Sealtiel jest po to, aby napełnić ją cierpliwością i uchronić przed błędem.

Skorpion

Ochrona Skorpiona została powierzona Jehudielowi, którego siła tkwi w uczeniu Skorpiona wdzięczności. Skorpion musi uzdrowić swoje serce, aby móc stawić czoła temu, co nadejdzie w przyszłości. Nie może dać się ponieść emocjom. Warto przebaczyć urazy, inaczej nie będzie dobrej przyszłości.

Strzelec

Uriel jest strażnikiem Strzelca, umiłowanego w wolności. To on chroni go w podróżach. Teraz Strzelec musi jednak przestać skupiać się tylko na sobie. Życzliwość i współczucie powinny wypełnić jego serce, aby przekazać te uczucia wszystkim wokół niego. Musi też być dobry dla siebie i to da mu spokój ducha. Uriel będzie z nim, aby dać mu mądrość na dalszej ścieżce.

Koziorożec

Aniołem stróżem Koziorożców jest Barachiel, który obdarza ich spokojem i cierpliwością. Życie Koziorożca jest teraz dobre i radosne, ponieważ w jego sercu jest hojność i miłość. Nie może jednak pozwolić na to, aby przeciwności losu zmieniły jego nastawienie. Koziorożec musi niebawem stawić czoło poważnym problemom, Barachiel mu w tym pomoże.

Wodnik

Obrońcą Wodnika jest archanioł Uriel, dawca wolności i kreatywności. Wodnik musi jednak uporać się ze swoją samotnością i zrozumieć, że to właśnie ona daje mu wolność. Jeśli potrafi inaczej spojrzeć na swoje życie, w nadchodzącym roku będzie bardzo szczęśliwy.

Ryby

Aniołem stróżem Ryb jest Michał, boska istota, która daje światło, nadzieję i wiarę. Ryby muszą teraz uzdrowić swoje serce miłością i hojnością. Inaczej przeszłość do nich wróci i pozbawi ich kontroli nad własnym życiem.

Tagi:

horoskop ,  anielski horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót