Partner: Logo KobietaXL.pl

O kogo chodzi? O Barana rzecz jasna. To pierwszy znak zodiaku i symbolizuje rodzenie się Życia, początek wszystkich początków. Dlatego dla Barana jego własne „JA” jest najważniejsze. Cały świat powinien obracać się wokół niego. Dlatego Barany głównie dbają o swoje potrzeby.

Dąży do celu w najprostszy sposób, jest uparty, często zawzięty, dumny, rzadko wybacza. Ale jest też wierny i lojalny, docenia szczerość.

Los sprzyja Baranom i często dostają to, czego chcą. Znany jest z chęci niesienia pomocy, umie szybko i sprawnie wychodzić z opresji, nigdy nie traci zimnej krwi w ciężkich sytuacjach.

Jest często ofiarą zawiści, głównie z powodu upartego dążenia po celu i nie przejmowania się opiniami innych.

 

Życie z Baranem nie jest łatwe

 

Baran nie czeka na nikogo po drodze. Uważa, że jeśli toś nie jest w stanie dotrzymać mu kroku, to zwyczajnie musi zostać z tyłu. Dla Barana jego własny cel jest bowiem najważniejszy. W kontaktach z Baranem można być pewnym jednego: na pewno nie trzyma noża za plecami i nie knuje potajemnie podłych intryg.

Baran to osoba pełna energii i entuzjazmu. Pionier w wielu dziedzinach, kocha wyzwania, wolność i nowe pomysły. Ma wiele energii, która sprawia że czasami potrafi być agresywny, niespokojny, kłótliwy i uparty. Lubi walczyć w dobrej sprawie i nigdy się nie poddaje. Ma cechy przywódcze, chodzi swoimi drogami.

Jeśli jednak masz u swojego boku Barana, możesz wiedzieć jedno – nigdy cię nie oszuka, nie zostawi w potrzebie i pomoże o każdej porze dnia czy nocy. Pamiętaj tylko o tym – nie próbuj go wykorzystać, bo on szybko to rozszyfruje, choć długo może udawać, że jest inaczej. On zwyczajnie cię wtedy sprawdza. Raz zraniony, nie wybacza.

 

Jakie są kobiety Barany?

 

Kobieta spod tego znaku zodiaku wyróżnia się dużą bezpośredniością, a przede wszystkim bardzo twardym charakterem. Oznacza to, że jeśli w pracy, rodzinie lub miłości spotkasz taka kobietę, to musisz wiedzieć, że łatwo nie ustąpi. Będzie walczyć o swoje i forsować swoje pomysły. Jest z natury liderem i lubi dowodzić grupami, a gdy pracuje w zespole, zawsze przejmuje inicjatywę.

Jest miłośniczką przeżyć i przygód. Jest niezwykle witalna i lubi być aktywna, miewa tendencję do bycia pracoholikiem. Czasami bywa jednak bardzo samolubna i może to stanowić problem, zarówno w jej miłości, pracy, jak i relacjach rodzinnych, ponieważ skupia się na swoich celach, zapominając, że czasami otaczają ją inni ludzie. Niestety, nie zmienisz jej charakteru. Musisz mieć więc świadomość, że dla kobiety Barana ona sama jest najważniejsza. Nie znajdziesz w niej cierpliwej opiekunki, osoby skłonnej do poświęceń. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy w organizacji czegokolwiek, Baran wszystko załatwi bez najmniejszego problemu.

 

Jacy są mężczyźni spod znaku Barana?

 

Często bywają samotni, bo ich upór w forsowaniu własnych idei bywa ciężki do zniesienia. Nie znoszą sprzeciwu, chcą mieć wszystko pod kontrolą. W przeciwieństwie jednak do kobiet Baranów, nie muszą mieć w sobie aż takiej pasji do przygód, odkrywania nowych rzeczy czy podejmowania ryzyka. Bywają bardziej zachowawczy i ostrożni w życiu. Lubią zajmować się innymi, bo pokazują też w ten sposób swoje prawie nieograniczone możliwości. Mężczyzna Baran też potrafi wszystko załatwić, nie ma przed nim drzwi nie do otworzenia. Jednak w życiu codziennym jest partnerem trudnym. W pracy potrafi się dogadywać, ale jego zele są dla niego najważniejsze.

 

Atrybuty Barana

 

Żywioł – ogień

 

Charakter - porywczy

 

Dobre cechy – pracowity, ma poczucie obowiązku, przedsiębiorczy, energiczny

 

Wady – zaborczy, buntowniczy, agresywny

 

Dzień – wtorek

 

Kolor - czerwony

 

Planeta – Mars

 

Drzewo – drzewo sandałowe

 

Kamienie i metale- rubin, diament, ametyst, granat, żelazo

 

Amulet - powinien zawsze nosić na szyi metalowy klucz. To pomoże otworzyć mu drzwi do sukcesu, przyciągnąć pieniądze i dobrobyt.

 

 

Tagi:

horoskop ,  baran , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót