Partner: Logo KobietaXL.pl

Starożytnym aniołom przypisywano nawet pewien rodzaj cielesności. Aniołowie często występują w Starym Testamencie Biblia nie mówi jednak wiele o naturze i rodzajach tych bytów, choć wiadomo, że nijak nie przypominają słodkich cherubinków ze skrzydłami. Tak naprawdę Kościół aprobuje tylko trzech aniołów, choć

 

 

 

w Bibliotece Watykańskiej jest bardzo stary kodeks hebrajski, w którym oprócz archaniołów Michała, Gabriela i Rafała wymienieni zostali również Uriel, Sealtiel, Jehudiel i Barachiel. Każdy z tych aniołów ma odpowiednio przypisaną główną cechę:

 

 

- Michał - zwycięski

 

- Rafał - lekarz

 

- Jehudiel - wynagradzający

 

- Gabriel - posłaniec

 

- Uriel - silny

 

- Barachiel - opiekun

 

- Sealtiel - wielbiący.

 

- Każdy może komunikować się z archaniołami i prosić ich o pomoc – twierdzi słynna wenezuelska angeolog Tibisay Cornacchia. Trzeba jednak wiedzieć, którego o co należy prosić, aby odpowiednio kierować swoje modlitwy. Zdaniem angeologów, każdy znak zodiaku ma swojego opiekuna wśród archaniołów. Trzeba jednak wiedzieć, który z aniołów jest opiekunem naszego znaku i jak i kiedy oraz o co go prosić. Oto anielski horoskop na październik.

 

 

 

Baran

 

Aniołem ochronnym Barana jest Uriel, który pomaga mu przekształcić lęki w pewność siebie i zapewnia im poczucie własnej wartości. Czekają cię ciężkie dni, więc proś o pomoc. Zapal kadzidełko o godzinie 12 w południe lub o północy i odmów modlitwę do swojego anioła. Spodziewaj się niebawem znaku od niego, a będziesz wiedział, jak działać rozważnie w tych trudnych czasach.

 

 Byk

 

Strażnikiem Byka jest Jehudiel, który oferuje mu czuły, wytrwały, rozważny i konserwatywny charakter. Stoisz na rozdrożu, musisz dokonać ważnego wyboru. Zapal niebieską i złotą świecę wieczorem. Połóż pomiędzy nimi banknot i poproś o spełnienie trzech życzeń. Banknot przeznacz na dobry cel.

 

 Bliźnięta

 

Rafał jest archaniołem, który chroni i towarzyszy Bliźniętom, pomagając im głównie w skomplikowanych sytuacjach zdrowotnych, leczy też dusze. A to teraz jest ci bardzo potrzebne, bo nie potrafisz podejmować racjonalnych decyzji. Bądź uważny na zupełnie nowe sytuacje czy ludzi, którzy niespodziewanie pojawią się w twoim życiu. To będzie znak od waszego przewodnika.

 

Rak

 

Aniołem ochronnym znaku Raka jest Gabriel, który oferuje ochronę i pomoc w najtrudniejszych problemach. Listopad będzie dla ciebie trudnym miesiącem. Żeby uzyskać trochę spokoju, Rak powinien prosić swojego archanioła o wsparcie, kierując się do niego podczas medytacji.

 

 Lew

 

Opiekę Lwa powierzono archaniołowi Michałowi, który zawsze triumfuje nad ciemnością. Masz wokół siebie fałszywych ludzi, musisz na nich uważać. Poproś swojego anioła o wyeliminowanie wszystkich zazdrosnych ludzi ze swojego życia, bo to oni nie pozwalają ci osiągnąć postępu. Możesz to zrobić oczyszczając dom szałwią.

 

 Panna

 

Rafał jest aniołem stróżem tego znaku. To on pomaga odbudować Pannom dyskomfort fizyczny i duchowy. Jesteś na dobrej drodze, żeby wyjść na prosta, przed tobą wreszcie dobre perspektywy. Otrzymasz ważny sygnał podczas snu. Nie lekceważ go!

 

 Waga

 

Opiekunem Wagi jest Sealtiel, który czyni je otwartymi i wrażliwymi. Ale dla ciebie nadchodzi czas zajęcia stanowiska w ważnej kwestii. Będziesz rozdygotana i w dużej rozterce. Przed zaśnięciem poproś swojego anioła o wsparcie, dostaniesz od niego znak, jak ukoić nerwy.

 

 Skorpion

 

Ochrona Skorpiona została powierzona Jehudielowi, którego siła tkwi w uczeniu Skorpiona wdzięczności. Masz teraz dużo ofert i musisz być bardzo rozważny. Nie przyjmuj wszystkich propozycji, które otrzymasz. Poproś anioła o mądry wybór, bo możesz stracić dużo pieniędzy.

 

 Strzelec

 

Uriel jest strażnikiem Strzelca, umiłowanego w wolności. To on chroni go w podróżach. Ale teraz czas skupić się na bliskich. Poproś anioła o wsparcie w trudnej sprawie rodzinnej, bo może dojść do naprawdę poważnego konfliktu, którego jeszcze dziś nic nie zapowiada.

 

 Koziorożec

 

Aniołem stróżem Koziorożców jest Barachiel, który obdarza ich spokojem i cierpliwością. Listopad dla ciebie będzie czasem wspaniałym. Coś niezwykłego pojawi się w twoim życiu. Zapal świecę w tej intencji i podziękuj swojemu opiekunowi.

 

 Wodnik

 

Obrońcą Wodnika jest archanioł Uriel, dawca wolności i kreatywności. Lubisz pomagac, ale są granice. Nie angażuj się nadmiernie w pomoc obcym, bo twoi najbliżsi potrzebują teraz dużego wsparcia. Poproś swojego anioła o siłę, byś mógł im pomóc.

 

 Ryby

 

Aniołem stróżem Ryb jest Michał, boska istota, która daje światło, nadzieję i wiarę. Listopad może przynieść zmiany. Bądźcie uważne na wszystkie niezwykłe znaki, bo dostaniecie ważny przekaz od swojego anioła, od was jednak zależy, czy będziecie umiały go dobrze odczytać.

 

 

Tagi:

horoskop ,  anioł , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót