Partner: Logo KobietaXL.pl

Motyle to wyjątkowe stworzenia pełne magii! Pełne koloru, witalności i tajemniczości.


Jeśli motyl wybrał właśnie ciebie, by przysiąść na chwilę, to duchowy znak, który oznacza, że ​​znajdujesz się w okresie transformacji, wzrostu, duchowych poszukiwań i odkrycia swojej wewnętrznej prawdy i mądrości. Przechodzisz głęboką wewnętrzną zmianę, nawet jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy.Motyle są symbolem odrodzenia, są jednym z najpiękniejszych i najbardziej wyjątkowych owadów, jakie istnieją. Zaczynają życie jako gąsienica, by stać się pięknym stworzeniem. Są wolne, ich widok przynosi radość i ukojenie.
Mogą żyć kilka dni, tygodni, a w niektórych przypadkach nawet kilka miesięcy, ale prawda jest taka, że ​​ich czas na ziemi jest krótki. Dzięki temu rozumiemy, jak ważne jest pełne cieszenie się każdą daną nam chwilą.W religii chrześcijańskiej motyl to symbol zmartwychwstania. W feng shui motyle są oznakami miłości i wolności.
Stąd, kiedy motyl siada na człowieku, reprezentuje przemianę, kreatywność, odrodzenie i zdolność doświadczania życia. Jeśli widzisz u kogoś tatuaż w kształcie motyla, to najpewniej znak, że ta osoba przeszła już duchową transformację.

 

Kiedy siada na tobie motyl.

Motyl, który siada na tobie oznacza, że jest to moment zmiany, w którym wszystko, co złe lub niepokojące, zamieni się w coś pozytywnego dla szczęśliwego. To jednak nie będzie żaden cud. Musisz zrobić wszystko, co w twojej mocy, aby przekształcić się tak jak gąsienica, w motyla.

Ten fakt ma związek z duchową podróżą, którą masz zamiar podjąć, związaną z rozwojem osobistym. Ale musisz pożegnać się z gąsienicą już raz na zawsze.

Możesz to również oznaczać, że ​​ukochana osoba, wysłała ci znak, że chce się z tobą w jakiś sposób komunikować, że chce ci przekazać wiadomość.

Niektórzy twierdza, że to aniołowie szukają motyli, aby wysyłać wiadomości, chociaż to zwykle dotyczy białych motyli, ze względu na ich czystość.

 

A co oznacza spotkanie z innymi zwierzętami według wierzeń indiańskich?

 

Jastrząb

Jastrzębie to bardzo uduchowione zwierzęta. To mądre stworzenia i stare dusze. Ich bystre oczy i silne skrzydła są oznaką odporności i mocy wszechświata. Spotkanie jastrzębia to dobry znak, oznacza, że masz moc i powinieneś z niej korzystać.

Orzeł

Orzeł jest uniwersalnym symbolem wolności praktycznie w każdej kulturze. Z tego też powodu jest godłem wielu narodów. Spotkanie z nim to znak duchowej ochrony i przejścia do wyższej świadomości.

Kruk

Kruki i wrony są zazwyczaj złymi znakami. Jeśli często spotykasz kruki, powinieneś zweryfikować ścieżkę, którą podążasz. Mogą być dla ciebie ostrzeżeniem. Widzenie wron i kruków może wskazywać, że wkroczysz w cykl śmierci i odrodzenia.

Sowa

Sowa to symbol mądrości. Ma bardzo duże, mądre oczy, a spojrzenie w nie może pokazać ci twoją duszę. Przypomina też, aby zwracać uwagę na swoją intuicję.

Sójka

Spotkanie z sójką jest znakiem, że zmarła matka czy babcia lub inna nieżyjąca bliska kobieta próbuje się z tobą skontaktować.

Jaszczurka

Przypomina nam o tym, że nasze sny są bardzo ważne. Zwraca uwagę, by bacznie się im przyglądać i słuchać.

Wąż

Wąż jest często postrzegany jako symbol zła, a niesłusznie. Wąż to symbol zmiany i odrodzenia. Tak jak on zmienia skórę, tak i ty wkrótce narodzisz się na nowo.

Pająk

Tak jak on tka pajęczynę, tak ty tkasz swoje życie. Zatrzymaj się i zastanów, czy postępujesz słusznie.

Ważka

Ważki przypominają, że nigdy nie jesteś sam. Zwróć uwagę na ludzi, którym na tobie zależy.

Biedronka

Biedronka jest często oznaką szczęścia. Jeśli zobaczysz biedronkę, to znak, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

Wilk

Spotkanie z wilkiem jest zazwyczaj znakiem ostrzegawczym. Musisz zwracać szczególną uwagę na otaczających cię ludzi. Możesz mieć wrogów wśród nich.

Tagi:

Indianie ,  zwierzęta ,  magia ,  motyl , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót