Partner: Logo KobietaXL.pl

Według wierzeń Indian, te duchowe zwierzęta są na Ziemi, aby pomóc nam w naszych podróżach. Wszystko, czego doświadczamy w życiu, jest lekcją. Przewodnicy są tutaj, aby przypomnieć nam, jak wrócić na właściwe tory, przekazać informacje.

Indianie wierzą, że zwierzęta mają o wiele większy cel, niż służenie ludziom tylko jako pożywienie. Są wyjątkowymi i duchowymi stworzeniami stworzonymi przez kosmos do wypełniania własnych zadań metafizycznych.

 

Dlatego Indianie są przekonani, że spotkanie określonego zwierzęcia jest wiadomością wysyłaną do nas przez wszechświat. Co więc oznaczają takie spotkania według indiańskich wierzeń?

 

Jastrząb

Jastrzębie to bardzo uduchowione zwierzęta. To mądre stworzenia i stare dusze. Ich bystre oczy i silne skrzydła są oznaką odporności i mocy wszechświata. Spotkanie jastrzębia to dobry znak, oznacza, że masz moc i powinieneś z niej korzystać.

 

Orzeł

Orzeł jest uniwersalnym symbolem wolności praktycznie w każdej kulturze. Z tego też powodu jest godłem wielu narodów. Spotkanie z nim to znak duchowej ochrony i przejścia do wyższej świadomości.

 

Kruk

Kruki i wrony są zazwyczaj złymi znakami. Jeśli często spotykasz kruki, powinieneś zweryfikować ścieżkę, którą podążasz. Mogą być dla ciebie ostrzeżeniem. Widzenie wron i kruków może wskazywać, że wkroczysz w cykl śmierci i odrodzenia.

 

Sowa

Sowa to symbol mądrości. Mają bardzo duże, mądre oczy, a spojrzenie w nie może pokazać ci twoją duszę. Przypomina też, aby zwracać uwagę na swoją intuicję.

 

Sójka

Spotkanie z sójką jest znakiem, że zmarła matka czy babcia lub inna nieżyjąca bliska kobieta próbuje się z tobą skontaktować.

 

 

Jaszczurka

Przypomina nam o tym, że nasze sny są bardzo ważne. Zwraca uwagę, by bacznie się im przyglądać i słuchać.

 

Wąż

Wąż lub wąż jest często postrzegany jako symbol zła, a niesłusznie. Wąż to symbol zmiany i odrodzenia. Tak jak on zmienia skórę, tak i ty wkrótce narodzisz się na nowo.

 

Pająk

Tak jak on tka pajęczynę, tak ty tkasz swoje życie. Zatrzymaj się i zastanów, czy postępujesz słusznie.

 

Ważka

Ważki przypominają, że nigdy nie jesteś sam. Zwróć uwagę na ludzi, którym na tobie zależy.

 

Biedronka

Biedronka jest często oznaką szczęścia. Jeśli zobaczysz biedronkę, to znak, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

 

Motyl

Motyle przypominają nam o mocy przemiany. Przekształcają się w motyle z gąsienic

 

Wilk

Spotkanie z wilkiem jest zazwyczaj znakiem ostrzegawczym. Musisz zwracać szczególną uwagę na otaczających Cię ludzi. Możesz mieć wrogów wśród nich.

Tagi:

Indianie ,  zwierzęta ,  duchowe zwierzęta , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz