Partner: Logo KobietaXL.pl

 

 

Baran

 

Uparty, często samolubny, zawsze ma własne zdanie. Zawsze osiąga swój cel, musi postawić na swoim. Doskonale manipuluje ludźmi. Impulsywny, kieruje się emocjami.

 

Wszędzie chce rządzić niepodzielnie, musi być tak, jak on chce. Nawet gdy chwilowo udaje, że idzie na ustępstwo i tak w końcu zrobi, tak jak myśli.

 

Bliźnięta

 

Nie umieją usiedzieć na miejscu, są wiecznie znudzone, szukają wrażeń. Spokojne życie to nie dla nich. Bywają dwulicowe. Niespokojne duchy.

 

Bywają nieprzewidywalne w swoich decyzjach. Jednak dążenie do nowych doznań jest silne, że zrobią wszystko, aby wtedy działać racjonalnie.

 

Lew

 

Lubi władzę, ma silny charakter, często podporządkowuje sobie innych. Lwy żyją, tak jak lubią i mało kto jest w stanie im w tym przeszkodzić. 

 

Umie w innych wzbudzać respekt i często nie potrzebuje dużo wysiłku, żeby postawić na swoim.

 

Skorpion

 

Wiedzie prym ze względu na swoje cechy charakteru. To nader często upór, obojętność, arogancja, egoizm. Skorpion musi mieć, to co chce. Za wszelką cenę.

 

 

Bardzo często ma niezrównoważony charakter. Trudno z nim polemizować i trudno go pokonać. Nie słucha ani dobrych rad, ani próśb. 

 

Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót