Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:

 

 Ci, którzy nie rozumieją tego dziś, również mogą rozpocząć swoją podróż, gdy nadejdzie odpowiedni czas, kiedy będą przygotowani do podjęcia pierwszych kroków. Skup więc swój czas, energię i uwagę na własnej duchowej podróży. Jednocześnie nadal okazuj miłość, troskę i zrozumienie tym, których spotykasz, ponieważ nigdy nie wiesz, kogo możesz zainspirować po drodze.

 Podróż duchowa z reguły nie jest łatwa. Im bardziej porzucasz ograniczenia świata fizycznego, tym bardziej możesz oddalać się od innych, którzy nie rozumieją twojego procesu, skupieni wyłącznie na świecie materialnym, poszukujący konsumpcji. Każdy ma jednak swój czas i swoją drogę, nikt nie jest gorszy ani lepszy.

 

A jeśli chcesz wiedzieć, czy podążasz w odpowiednim kierunku, ta lista ci pomoże.

 

1. Żyjesz w zgodzie ze znakami i symbolami

Podchodząc do życia z otwartym umysłem i dbałością o szczegóły, jesteś w stanie dostrzec nawet najmniejsze znaki, w tym zwierzęta duchowe i powtarzające się liczby. Umiesz czytać takie symbole.

 

2. Zawsze pracujesz nad rozwojem osobistym

Rozumiesz, że jest to podróż, a nie cel. Nie dajesz się zwieść idei, że osiągnąłeś niesamowity poziom i możesz teraz spokojnie spocząć na laurach, masz świadomość, że warto stale coś poprawiać.

 

3. Jesteś świadomy

Jesteś bardzo świadomy wszystkiego, co dzieje się wokół ciebie przez cały czas. Obejmuje to zarówno namacalny, fizyczny świat wokół ciebie, jak i wszelkie oznaki, których możesz doświadczać na poziomie podświadomości, w tym próby komunikowania się z tobą poprzez sny.

 

4. Czytasz swoje emocje

Jesteś bardzo wrażliwy i posiadasz dar empatii. Nie tylko silnie odczuwasz własne myśli i uczucia, ale także doświadczasz emocji innych na głębokim poziomie. Poświęcasz swój czas i energię na opiekę nad innymi, jesteś zdeterminowany, by złagodzić ich ból i cierpienie.

 

5. Ufasz wszechświatowi

Wiesz, że nasze życie to zaledwie niewielka część znacznie większej całości, kierowanej przez Wszechświat i energie naszych duchów opiekunów i istot wyższych. Ufając Wszechświatowi, jesteśmy w stanie kontynuować naszą własną indywidualną podróż, dążąc do odkrycia najlepszej wersji nas samych.

 

6. Lubisz samotność

Nie chodzi o to, że nie lubisz towarzystwa innych, jednak czujesz, że czas w samotności jest niezbędny, aby naładować i oczyścić umysł, przygotowując się do radzenia sobie ze wszystkim, co może nadejść na twojej drodze. Czujesz się przytłoczony na większych spotkaniach towarzyskich, wiesz, że czas dla siebie jest niezbędny, aby zachować zdrowy rozsądek.

 

7. Wierzysz intuicji

Jesteś obdarzony niewiarygodnie silną intuicją i zdajesz sobie sprawę, że kiedy ufasz swojemu wnętrzu, rzadko cię to zawodzi. Słuchając intuicji, jesteś w stanie przewidzieć elementy przyszłości z niesamowitą dokładnością, chroniąc się przed sytuacją, która mogłaby wyrządzić krzywdę tobie lub twoim bliskim.

Tagi:

rozwój osobisty ,  duchowość , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót