Partner: Logo KobietaXL.pl

Baran

 

Baran potrzebuje innej żywej istoty, aby codziennie przyciągać do swojego życia pozytywną energię. Zwierzę albo roślina czy inne osoby w domu pochłoną złe wibracje otoczenia i sprzyjają szczęściu.

 

 

 

Byk

 

Siła Byka tkwi w sposobie planowania i myślenia. Umysł jest najpotężniejszym elementem przyciągającym dobre energie, więc medytowanie i utrzymywanie negatywnych myśli z dala od siebie będzie najlepszą bronią.

 

 

 

 

 

Bliźnięta

 

Kwarc, który uspokaja stres, utrzymuje pozytywny umysł jest tym, czego potrzebuje ten znak. Najlepszą opcją jest ametyst, szlachetny kamień o różowych i fioletowych odcieniach.

 

 

 

Rak

 

Wystarczy, że zamieni w amulet przedmiot przywieziony z podróż, która przynosi mu najlepsze wspomnienia. Brelok, kamień, bransoletka czy naszyjnik dodadzą mu siły i motywacji, których potrzebuje na co dzień.

 

 

 

Lew

 

Sowa to amulet, który przyniesie najwięcej szczęścia Lwu. Te ptaki symbolizują mądrość i dobre wibracje. Można mieć sowę na breloczku, bransoletce, naszyjniku lub mieć w domu jej figurkę.

 

 

 

Panna

 

Panna jest metodyczna i perfekcyjna, ma bardzo jasne cele, ale zbyt często za dużo niepokojących myśli. Najlepszym sposobem na ich wyeliminowanie jest spisanie na kartce wszystkiego, co uważa za niekorzystne i spalenie tej kartki. W ten sposób zniknie negatywna energia spowodowana złymi myślami.

 

 

 

Waga

 

W każdej sytuacji stara się być zrównoważona i uczciwa. Idealnym symbolem dla niej jest ying-yang. Wzajemne oddziaływanie yin i yang jest przyczyną powstawania i zmiany wszystkich rzeczy. Brelok, naszyjnik z tym znakiem przyniesie pozytywne energie.

 

 

 

Skorpion

 

Czterolistna koniczyna da mu szczęście. Powinna być to bransoletka, umieszczona na lewej ręce, ponieważ to lewa strona jest odpowiedzialna za przyjmowanie energii z wszechświata.

 

 

 

Strzelec

 

Jest to aktywny znak, który jest zawsze w ruchu, więc wszystko, co musi zrobić, aby przyciągnąć do swojego życia to, co pozytywne, to pozwolić sobie odejść, kiedy czuje, że musi to zrobić. Często zdarza się, że jednym z jego ulubionych słów jest „nie”, więc warto się do tego stosować.

 

 

 

 

 

Koziorożec

 

Zielony kolor pozwoli Koziorożcom zapamiętać, że nadzieja umiera ostatnia. Jego najgorszą obawą jest porażka, a noszenie tego koloru uchroni przed złymi myślami.

 

 

 

Wodnik

 

To empatyczny znak, który lubi przejmować negatywne energie od innych ludzi. Może tego uniknąć, umieszczając łapacz snów w pobliżu łóżka, aby ładować pozytywną energię podczas snu.

 

 

 

Ryby

 

Zwykle są bardzo emocjonalne i sentymentalne. Sposób, w jaki bronią się przed sytuacjami, które im nie sprzyjają, polega na zamknięciu serca i duszy. Dlatego Ryby powinny nosić na szyi klucz – symbol ponownego otwarcia na świat.

Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót