Partner: Logo KobietaXL.pl

Trzeba jednak wiedzieć, jak i kiedy o co ich prosić. Oto anielski horoskop na październik. 

 

Pierwsze wyobrażenia aniołów istniały już w starożytnym Egipcie i Babilonii. Zawsze to były istoty, będące pośrednikami między bogami a człowiekiem. Często przedstawiano je jako uskrzydlone zwierzęta z ludzkimi twarzami. Starożytnym aniołom przypisywano nawet pewien rodzaj cielesności. Aniołowie często występują w Starym Testamencie Biblia nie mówi jednak wiele o naturze i rodzajach tych bytów, choć wiadomo, że nijak nie przypominają słodkich cherubinków ze skrzydłami. Tak naprawdę Kościół aprobuje tylko trzech aniołów, choć

 

w Bibliotece Watykańskiej jest bardzo stary kodeks hebrajski, w którym oprócz archaniołów Michała, Gabriela i Rafała wymienieni zostali również Uriel, Sealtiel, Jehudiel i Barachiel. Każdy z tych aniołów ma odpowiednio przypisaną główną cechę:

 

 

 

- Michał - zwycięski

- Rafał - lekarz

- Jehudiel - wynagradzający

- Gabriel - posłaniec

- Uriel - silny

- Barachiel - opiekun

- Sealtiel - wielbiący.

 

 

- Każdy może komunikować się z archaniołami i prosić ich o pomoc – twierdzi słynna wenezuelska angeolog Tibisay Cornacchia. Trzeba jednak wiedzieć, którego o co należy prosić, aby odpowiednio kierować swoje modlitwy. Zdaniem angeologów, każdy znak zodiaku ma swojego opiekuna wśród archaniołów. 

 

Baran

Aniołem ochronnym Barana jest Uriel, który pomaga mu przekształcić lęki w pewność siebie i zapewnia im poczucie własnej wartości.

 

Byk

Strażnikiem Byka jest Jehudiel, który oferuje mu czuły, wytrwały, rozważny i konserwatywny charakter.

 

Bliźnięta

Rafał jest archaniołem, który chroni i towarzyszy Bliźniętom, pomagając im głównie w skomplikowanych sytuacjach zdrowotnych.

 

Rak

Aniołem ochronnym znaku Raka jest Gabriel, który oferuje ochronę i pomoc w najtrudniejszych problemach.

 

Lew

Opiekę Lwa powierzono archaniołowi Michałowi, który zawsze triumfuje nad ciemnością.

 

 Panna

Rafał jest aniołem stróżem tego znaku. To on pomaga odbudować Pannom dyskomfort fizyczny i duchowy.

 

 Waga

Opiekunem Wagi jest Sealtiel, który czyni je otwartymi i wrażliwymi.

 

 Skorpion

Ochrona Skorpiona została powierzona Jehudielowi, którego siła tkwi w uczeniu Skorpiona wdzięczności.

 

 Strzelec

Uriel jest strażnikiem Strzelca, umiłowanego w wolności. To on chroni go w podróżach.

 

 Koziorożec

Aniołem stróżem Koziorożców jest Barachiel, który obdarza ich spokojem i cierpliwością.

 

Wodnik

Obrońcą Wodnika jest archanioł Uriel, dawca wolności i kreatywności.

 

 Ryby

Aniołem stróżem Ryb jest Michał, boska istota, która daje światło, nadzieję i wiarę.

 

Aby uzyskać anielską pomoc, trzeba wiedzieć jak zwracać się do swojego opiekuna i o co go prosić. Oto horoskop anielski na październik.Baran:
Zapal kadzidło z mirry o godzinie 12 w południe lub o północy i odmów modlitwę do swojego anioła. Spodziewaj się niebawem znaku od niego, a będziesz wiedział, jak rozwiązać trapiący cię problem.


Byk:
Zapal niebieską i złotą świecę wieczorem. Połóż pomiędzy nimi banknot i poproś o spełnienie trzech życzeń. Banknot przeznacz na dobry cel.

 

Bliźnięta:
Bądźcie uważne na dziwne sytuacje, które mogą się niebawem zdarzyć. To będzie znak od waszego przewodnika.


Rak:
Umieść trzy jabłka na środku stołu i wymień trzy razy imię swojego opiekuna wraz z prośbą o rozwiązanie najważniejszego dla ciebie problemu.Lew:
Musisz usunąć wszystkie złe wibracje poprzez kąpiel w wodzie z dodatkiem octu, jeśli nie jesteś na niego uczulony. Podczas kąpieli poproś swojego anioła o wyeliminowanie wszystkich zazdrosnych ludzi ze swojego życia, bo to oni nie pozwalają ci osiągnąć postępu.Panna:
Utrzymuj bezpośredni kontakt ze swoim aniołem stróżem, ponieważ we śnie przekaże ci ostrzeżenie o jakimś problemie w twoim życiu osobistym; zapisz to, kiedy się obudzisz, abyś tego nie zapomniał.Waga:
Zostaw szklankę wody pod łóżkiem, aby pochłonęła złą energię, która ostatnio cię otacza. Przed zaśnięciem poproś swojego anioła o wsparcie.Skorpion:
Bądź wdzięczny za wszystkich przyjaciół, których masz wokół siebie. Poproś swojego anioła, by dali ci w tym miesiącu wsparcie, będzie ci bardzo potrzebne.Strzelec:
Umieść trzy przekrojone cytryny na talerzu, w ten sposób pozbędziesz się złych wibracji. Poproś anioła o wsparcie w trudnej sprawie rodzinnej.

 

 

Koziorożec:

Coś niezwykłego pojawi się w twoim życiu. Musisz umieścić kadzidło przy wejściu do domu, aby złe rzeczy nie miały do niego dostępu. Ofiaruj to kadzidło swojemu opiekuńczemu aniołowi.Wodnik:
Odsuwasz swoich bliskich na bok i może to spowodować, że zapomną o tobie. Jeśli będziesz uważny, twój anioł ci o tym przypomni i da znać, kiedy schodzisz na złą drogę.


Ryby:
Bądźcie uważne na wszystkie niezwykłe znaki, bo dostaniecie ważny przekaz od swojego anioła, od was jednak zależy, czy będziecie umiały go dobrze odczytać.

Tagi:

horoskop ,  anioł ,  anioły , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót