Partner: Logo KobietaXL.pl

Portal Bramy Lwa to zrównanie Ziemi z Syriuszem, najjaśniejszą gwiazdą, jaką możemy zobaczyć z naszej planety. Kiedy się wznosi, łączy się ze Słońcem i pasem Oriona, tworząc idealną linię z piramidami w Gizie w Egipcie.


Ten kosmiczny ruch rozpoczyna się 28 lipca i kończy 12 sierpnia, ale jego szczyt przypada na 8 sierpnia, szczególny dzień dla numerologii, ponieważ 8 jest jedną z najbardziej szczęśliwych liczb, zwiastujących sukces. Uważa się, że ta kombinacja, która ma miejsce w czasie Lwa (stąd jego nazwa), przynosi kosmiczne przyspieszenie, które zwiększa pole energetyczne Ziemi. Mówiąc duchowo, uruchamia się portal, przez który możemy manifestować nasze życzenia i je urzeczywistniać. Ale związku z sierpniowym nowiem, jego energia będzie znacznie potężniejsza.


Syriusz jest znany jako duchowe Słońce zodiaku i jest odpowiedzialny za oświecanie naszego ducha, celów i ambicji wyższego umysłu. Każdego roku staje się widoczny z Ziemi na horyzoncie właśnie w czasie Lwa.


Zrównanie Słońca, rządzącej Lwem planety, Syriusza i pasa Oriona daje potężną mistyczną energię. Uważa się, że 8 sierpnia portal jest tak otwarty, że wibracje osiągają maksymalną ekspresję.

8 sierpnia 2021 r. Księżyc zrówna się ze Słońcem, co oznacza, że ​​energie będą potężniejsze, głównie dla nowych cykli.Nic we wszechświecie nie jest przypadkiem. 8 sierpnia to data otwarcia Bramy Lwa. 8 to liczba bogactwa, obfitości i wizualnie symbol nieskończoności (jeśli patrzymy na nią w pozycji leżącej). Oznacza to, że potencjał kosmosu w tym dniu jest nieograniczony, ponieważ jest wyrażany dwukrotnie, a zatem ósmy dzień ósmego miesiąca jest nieskończenie naładowany energią sukcesu.


Dla astrologów ten dzień jest wyjątkowy, ponieważ 8/8 to synergia numerologii z astrologią.


Znawcy tematu zapewniają, że jest to doskonały dzień na odprawienie rytuału.  Na przykład, możesz zapisać swoje marzenia na kartce ii zwrócić uwagę na energie, które przyjdą do ciebie ze wszechświata, co będzie postrzegane jako wysokie zmiany wibracyjne. Na drugiej kartce zapisz problemy, spal ją dokładnie 8. 08. o godzinie 8.08.

 

Kolejnym rytuałem jest medytacja o 8:08 rano. Uwolnij swój umysł od negatywnych myśli, a potem zapisz na kartce 8 działań, które wykonasz, aby osiągnąć swoje cele.


Jest to szczególny dzień dla zodiakalnych Lwów, które powinny go wykorzystać do wizualizowania swoich marzeń.

 

Tagi:

horoskop ,  brama lwa , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót