Partner: Logo KobietaXL.pl

Ta ich postawa wyróżnia je z tłumu. One zawsze są gotowe do nowych poszukiwań, jeśli nie są zadowolone ze swojego życia.

 Bliźnięta


Są bardzo pozytywnie nastawione do życia. Mają niezrównaną zdolność dostrzegania pozytywnej strony wszystkiego, nawet gdy znajdują się w bardzo trudnym momencie. Nigdy nie tracą wiary, bez względu na to, jakie spotykają przeszkody.

Zawsze liczą na sukces i będą pracować niestrudzenie, aby go osiągnąć. Szybko się nudzą i często szukają nowych wrażeń. Ale nie chcą żyć w stagnacji.

 

Waga

Nie ma satysfakcji z poszukiwania szczęścia wyłącznie dla siebie, ale raczej chcą, aby wszyscy wokół niej również je osiągnęli. Ponieważ kocha równowagę, nie spocznie, dopóki wszystko wokół niej nie będzie w absolutnym spokoju i balansie.

Dlatego często skupiają na sobie gromy innych, aby tylko nie doprowadzać do konfliktu. Waga nie znosi życia w chaosie i zrobi wszystko, aby sytuacja była stabilna. Jest szczęśliwa wtedy, gdy wkoło wszyscy są szczęśliwi.


Strzelec


Dla niego szczęście oznacza zawsze bycie w drodze, dosłownie lub w przenośni. Dlatego Strzelec za wszelką cenę ucieka od niewoli, nudnej stabilizacji, przywiązania do jednego miejsca.

Aby osiągnąć zadowolenie ze swojego życia, jest w stanie poświęcić dużo – związek, więzi z przyjaciółmi, wyprowadzkę z ukochanego miasta. Bo jeśli cokolwiek go uwiera, nie może w takim stanie trwać. Czasami bywa skazany przez to na samotność, ale dla niego to nie stanowi problemu.

Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót