Partner: Logo KobietaXL.pl

Każdej kobiecie urodzonej pod konkretnym znakiem zodiaku wedle astrologii patronuje jedna z greckich bogiń. Kiedy ją poznasz, możesz lepiej zrozumieć swoje zachowania czy cechy charakteru, bo twoja bogini przekazuje ci całą swoją magię i moc.Baran: Nike

Jest boginią zwycięstwa, więc kobiecie spod tego znaku nie mogło trafić się lepiej. Często bogini Nike towarzyszyła samej Atenie w wojnach, gwarantując jej tym samym sukces. Zwycięstwo osiąga się w wojnach, ale także w zawodach sportowych i w samym życiu. Zwycięstwo to triumf silnej, potężnej, inteligentnej kobiety, która ma po swojej stronie boginię Nike.

Byk: Afrodyta

Kobieta tego znaku rodzi się pod opieką i natchnieniem bogini miłości - Afrodyty. Afrodyta symbolizuje również pożądanie i namiętność. Byk to namiętna kobieta, która wykorzystuje siłę instynktu i doskonale wie, jakie są jej mocne strony, by uwodzić.

Bliźnięta: Iris

Bogini Iris jest tą samą, która tworzy tęczę, tęczę kolorów, która oświetla życie i to czyni kobietę spod znaku Bliźniąt osobą, która potrafi komunikować się z innymi. Dlatego kobieta spod tego znaku zodiaku jest potężna, wyrozumiała, empatyczna i zdolna do pośredniczenia w konfliktach rodzinnych, zawodowych lub partnerskich.

Rak: Demeter

Demeter jest czymś więcej niż boginią przyrody i rolnictwa, jest boginią-matką, boginią ziemi. Kobieta Rak to siła ochronna i twórcza. Może to być bardzo silny instynkt macierzyński lub może być wulkanem pomysłów i projektów, inspirować innych.

Lew: Eos

Jest boginią o różowych palcach, która uosabiała świt. Jej historie miłosne były dobrze znane na Olimpie, ze względu na ich intensywność. Aureola tajemnicy otacza kobiety Lwy, które urodziły się pod opieką Eos. W miłości i przyjaźni są intensywne i lojalne jak nikt inny.

Panna: Hestia

Kobieta Panna rodzi się pod opieką bogini Hestii, dziewiczej bogini opiekunki domu. Jest dyskretną boginią, ale ma ogromną moc, ponieważ dom jest tym schronieniem, do którego udajemy się zawsze w trudnych czasach. Kobieta Panna dobrze zna siebie, umie spoglądać do swojego wnętrza, co prowadzi ją nie tylko do lepszego zrozumienia siebie, ale także do zrozumienia innych. Najważniejszymi jej cechami są empatia i inteligencja emocjonalna.

Waga: Temida

Wagi urodzone są pod patronatem Temidy, bogini sprawiedliwości i dobrych rad. Kobieta Waga, będąca pod wpływem tej starożytnej bogini, jest kobietą mądrą, żyje w zgodzie ze swoimi wartościami i jest osobą zrównoważoną. Ma dużo inteligencji emocjonalnej, którą daje jej natura i która ułatwia relacje z nimi.

Skorpion: Persefona

Aby zrozumieć kobietę Skorpiona, trzeba zrozumieć boginię Persefonę, boginię Hadesu lub Zaświatów, która spędzała pół roku w świecie martwych, a pół roku w świecie żywych. Jej przybycie zbiegało się z początkiem wiosny. Kobieta Skorpion to często mroczna osoba i silna kobieta, umiejąca przezwyciężać trudne chwile.

Strzelec: Artemida

Bogini Artemida była boginią lasu. Bardzo związana z naturą, sprawuje opiekę nad kobietą Strzelcem, aby była kobietą odważną, zdeterminowaną i niezależną. Jest to jeden z najbardziej korzystnych wpływów między boginiami a znakiem zodiaku. Kobieta Strzelec szybko uczy się poznawać siebie, kochać siebie i chronić siebie. Jej wolność, niezależność i wierność swoim wartościom nie są czymś, z czego zamierza zrezygnować.

Koziorożec: Hera

Bogini Hera jest królową Olimpu, stąd jej majestatyczna postawa i pozorny dystans, jaki narzuca innym. Kobieta Koziorożec rodzi się pod jej opieką, co czyni ją potężną osobą, chętną do walki o swoje marzenia i zdobycie tego, czego chce. Jest skazana na sukces, przynajmniej w miejscu pracy. Relacje społeczne i miłosne mogą być jednak dla niej trudne.

Wodnik: Atena

Kobieta Wodnik ma wielkie szczęście, że urodziła się pod opieką bogini Ateny, bogini, która jest czymś więcej niż tylko boginią wojny. Jest także bóstwem symbolizującym mądrość i strategię. Dlatego kobiety spod znaku Wodnika mają w sobie wszystkie zasoby, które pozwalają im na sukces i szczęśliwe życie.

Ryby: Psyche

Bogini Psyche reprezentuje duszę, więc kobieta spod znaku Ryby jest emocjonalną i bardzo wrażliwą osobą. Niestety, czasami te emocje grają na jej niekorzyść. Jest kobietą wytrwałą i kreatywną. Na pierwszy rzut oka może wydawać się słaba i wrażliwa, ale siła jej emocji jest silniejsza niż nam się wydaje.

Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót