Partner: Logo KobietaXL.pl

Każdy znak Zodiaku to swoista osobowość. Zobaczcie jednak, jakie są wasze teściowe, albo wy jako teściowe, jeśli macie zięciów.

 

Baran

 

Zamęczy cię energią, która posiada, zawsze chętna działać, coś robić. Nie lubi kłamstwa, mówi otwarcie, co myśli. Ale jeśli twój związek będzie w kryzysie zrobi wszystko, aby go ratować. Choć czasami krzyczy i jest niecierpliwa, w rzeczywistości ma złote serce.

 

Byk

 

Od razu poznasz czy cię kocha czy nienawidzi,lubi postawić na swoim. Jest królową „złotych porad”, których udziela niepytana. Jest świetną kucharką i możesz zawsze liczyć na smaczny obiad.

 

Bliźnięta

 

Zawsze wierna swojemu dziecku, będzie go bronić do upadłego, nie wyjawi żadnych faktów z jego przeszłości. Lubi robić wiele rzeczy naraz, dużo mówi i zasadniczo nie wtrąca się w cudze życie.

 

Rak

 

Tak kocha dzieci, że nie umie bez nich żyć. Musisz postawić jej granice w odwiedzinach i wtrącaniu się w wasze życie. Szuka jedności dla rodziny, chce z nią spędzać czas. Nadopiekuńcza, kiedy są wnuki, nie umie bez nich żyć.

 

Lew

 

Szuka pochwał i uznania. Przyjmie cię do rodziny, ale kiedy przekona się, że na to zasługujesz. Z dystansem. Ale jeśli cię zaakceptuje, możesz mieć w niej swojego sojusznika.

 

Panna

 

Z natury podejrzliwa,ale stara się być pomocna. Oddana swoim dzieciom, uważa, że należą do niej, a nie do rodziców. Jest bardzo ostrożna i oszczędna.

 

Waga

 

Nieprzewidywalna. Lubi dramatyzować, wyolbrzymiać problemy. Teoretycznie stara się dogadać ale nie lubi otwartych rozmów. Jak jej się coś nie podoba, zmienia temat.

 

Skorpion

 

Najgorsza teściowa. Zazdrosna, zaborcza, apodyktyczna, nie ma świadomości,że często darzy dzieci toksyczną miłością. Nie próbuj jej oszukiwać, bo ma świetną intuicję. Musisz postawić granice, ale delikatnie, bo inaczej zrazisz swojego partnera.

 

Strzelec

 

Nie lubi się wtrącać, pomaga tylko poproszona. Bywa zaborcza w stosunku do syna, więc musi zaakceptować synową. Ma dużo energii, jest zadowolona z życia.

 

Koziorożec

 

U niej wszystko musi być na swoim miejscu, jest jak menadżerka domowa, często perfekcjonistka. Musisz to zrozumieć, bo inaczej nigdy się z nią nie dogadasz. Zawsze pamięta o urodzinach, imieninach, lubi rodzinne życie. Jeśli się polubicie, będzie twoją przyjaciółką.

 

Wodnik

 

Lubi spędzać czas z rodziną i łatwo się zaprzyjaźnia. Nie widzi problemu z odejściem dziecka z domu, ale lubi kontakty z nim i dobre relacje. Unika otwartych konfliktów.

 

Ryby

 

Lepiej jej nie podpadać, bo zaraz wybucha złością. Bywa też jednak czuła i tolerancyjna. Zdecydowanie woli swoje wnuki niż dzieci i bardzo je rozpieszcza. Ale potrafi też w ich obecności krytykować rodziców.

Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku ,  biała magia ,  teściowa , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót