Reklama:

Można wierzyć, albo nie. W moim przypadku sprawdza się w 100 procentach. Poznajcie zodiakalne silne osobowości, z którymi nie żyje się wcale łatwo.

 

Baran

 

Jeden z najsilniejszych znaków Zodiaku. Ludzie pełni energii, witalności, lubiący żyć intensywnie i skłonni do ryzyka. Nie boją się niczego, są zawsze gotowi na nowe wyzwania, pewni siebie. Buntowniczy, impulsywni, mają wielu wrogów, bo są szczerzy do bólu. Nie mają skrupułów w obronie swoich racji, uparci, trudni do przekonania.

 

 

Skorpion

 

Silne osobowości, uparci, często niezadowoleni ze swoich osiągnięć ludzie. Prą do przodu w imię swojej pasji, często po tzw. trupach. Są krytyczni, aroganccy, trudni w codziennym współżyciu. W miłości za to bardzo oddani, ale lubiący dominować nad swoim partnerem.

 

Rak

 

Choć ma zmienne nastroje, ma silny i twardy charakter. Ludzie spod znaku Raka polegają na swoich umiejętnościach, które ambitnie zdobywają. Nie są ryzykantami jak np. Baran, raczej robią karierę krok po kroku. Ale zdobywają to, co chcą. Są bardzo wymagający w doborze przyjaciół, często zbyt szczerzy i ranią przez to bliskich im ludzi.

 

Lew

 

Znak bardzo silny, dominujący, urodzeni przywódcy. Nigdy nie cofają się przed trudnościami, mają zdolność do opracowywania strategii i realizowania dalekosiężnych planów. Ale Lwy są również dumne, aroganckie i uparte.

 

 

Tagi:

horoskop,  znak Zodiaku,  biała magia, 

Loading...
Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Zostaw komentarz:


  • Komentarz od: ~Baranica   zgłoś nadużycie  

    Haha... O tak!!! Baranek jest jak pancernik, nie do zabicia!!! Twardy i uparty! Nie da razy wejść drzwiami to wejdzie oknem, załatwi wszystko i wszystkich jeśli ktoś stanie mu na drodze!! To urodzeni przywódcy, sami nigdy się nie podporządkują ale za to innych podporządkują sobie!!! A ogólnie baranki są kochane i fajne, to niezawodni przyjaciele, zwariowani kumple, i zakręceni wariaci, żyją według zasady NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH i osiągają wszystko co chcą!!!

Powrót
Wyszukiwarka
Najnowsze
Reklama:Inpost
Newsletter
zapisz
Reklama:
Loading...