Partner: Logo KobietaXL.pl

Znak Zodiaku mówi o osobowości człowieka. Również o tym, jak zachowuje się w związku. Serwis Entremujeres.clarín.com przeprowadził ranking niewierności. Najgorzej wypadły męskie Ryby, potem Wodnik i Rak. A co z kobietami? Okazuje się, że najbardziej niewierne są Bliźnięta.

 

A oto charakterystyka znaków opracowana przez ekspertów bez względu na płeć:

 

Baran

 

Jest bardzo wierny, ale to on musi wieść prym w związku. To znak ognia i Baran jest bardzo ekspresyjny, musi być w centrum uwagi. Zdradzi tylko wtedy, gdy druga strona przestanie się nim interesować.

 

Byk

 

Uważany jest za jeden z najbardziej lojalnych znaków. Jest namiętny i zmysłowy. Ale jest też zaborczy i nigdy nie wybaczy zdrady.

 

Bliźnięta

 

Jeden z najbardziej niewiernych znaków Zodiaku. Mają zmienny charakter, łatwo się nudzą, nie lubią rutyny. Ciągle szukają czegoś nowego, co nada świeżość ich życiu.

 

Rak

 

Rak jest bardzo wierny, pod warunkiem, że jego partner rozumie jego nastroje i stany melancholii, w które lubi wpadać. Jeśli partner tego nie zaakceptuje, Rak będzie szukał miłości w innych ramionach. Ale potrafi wybaczyć zdradę partnerowi w imię miłości do rodziny.

 

Lew

 

Rozpiera go duma i lubi być w centrum uwagi. Jest wierny, bo wierność to jest jedna z jego podstawowych wartości. Nie wybaczy oszustwa i zamienia się wówczas w śmiertelnego wroga.

 

Panna

 

Perfekcjonistka. Poczynia wysiłki, aby być wierna, ale często przez swój magnetyzm wiedziona jest na pokuszenie. Żeby nie zdradzić, musi się czuć bardzo kochana.

 

Waga

 

Mimo pozorów równowagi, jest niepewna i może zdradzać. Jest jednak świetnym towarzyszem, lubi przygody, jest lojalna.

 

Skorpion

 

Bardzo zmysłowy i lubi seks. Bywa niewierny właśnie z tego powodu, choć są Skorpiony, które umieją powiedzieć „Nie”.

 

Strzelec

 

Kocha wolność i szuka przygód. Bardzo atrakcyjny, nie zawsze szuka trwałego związku. Jego wolna dusza ma skłonności do romansów.

 

Koziorożec

 

Uwielbia samokontrolę, więc mało prawdopodobne, żeby zszedł na manowce. Ceni życie rodzinne i domowe. Jeśli zdradza, to tak, aby nie zrobić nikomu krzywdy.

 

Wodnik

 

Nieprzewidywalny, nigdy nie wiesz, co wymyśli. Często zaniedbuje partnera, ma skłonności do romansów.

 

Ryby

 

Wieczne marzycielki z wielką wyobraźnią, mają skłonność do fantazjowania. Nie zawsze oznacza to niewierność, ale Ryby są skłonne zrobić wiele, aby spełniły się ich marzenia.

 

źróło http://www.guioteca.com/esoterismo/descubre-los-signos-mas-infieles-del-zodiaco-cuales-son/

 

Chcesz wiedzieć, czy cię zdradza? Sprawdź!

Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku ,  niewierność , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót