Partner: Logo KobietaXL.pl

Astrologowie są przekonani, że urodzenie się pod konkretnym znakiem zodiaku nie tylko determinuje charakter, ale też wyznacza cel w życiu. Jeśli go nie realizujemy, możemy czuć niezadowolenie albo niedosyt. A jak z waszymi celami? Sprawdźcie!Baran
Jesteś na tej planecie, aby przewodzić. Masz ciężko pracować i pokazywać ludziom właściwą drogę. Ponieważ jesteś znakiem ognia, masz w sobie ogrom energii. Zawsze budujesz coś nowego. Jeśli będziesz dążyć do swoich celów, zrobisz w tym życiu wspaniałe rzeczy.

Byk
Zostałeś wysłany tutaj, aby przynosić ludziom spokój. Potrafisz zapewnić ludziom poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Niestety, zbyt porywczy charakter często odciąga cię od twojej misji. Wtedy czujesz niedosyt.


Bliźnięta
One są tutaj, aby pomagać ludziom spotykanym na swojej drodze. Ich misją jest dbanie o innych, udzielanie praktycznych porad, zajmowanie się cudzym losem. Często nie rozumieją jednak, że nie dostaną tego samego w zamian.

Rak
Twoją misją jest nauczanie innych, to Rak powinien edukować, prostować ludzkie ścieżki, wskazywać dobrą drogę. I choć bycie nauczycielem nie jest wcale łatwe, właśnie to da Rakowi życiową satysfakcję.


Lew
Twoim celem jest przewodzenie, ale także wyznaczanie nowych celów dla innych. Nie będziesz spełniać swojej misji w odpowiedni sposób kierując się egoizmem. Musisz pamiętać, że zostałeś obdarowany po to, by dzielić się z innymi.

Panna
Jesteś tutaj, aby naprawiać świat. Twoją rolą jest sklejanie rozbitych kawałków, uczulanie na los innych ludzi, zwierząt, przyrody. Bez ciebie życie na planecie umrze, jesteś jednym ze znaków z najważniejszą misją.

Waga

Jesteś tu, aby uspokajać burze. Kiedy wydarzy się coś złego, to do ciebie należy pocieszenie otaczających cię ludzi i naprawienie tego, co została zepsute. Jesteś też po to, by pokazywać, jak wygląda sprawiedliwość.

Skorpion
Twoim celem jest pomóc innym zrozumieć, czego im brakuje. Twoją misją jest wskazywanie ludziom, że mogą znacznie więcej, że nie muszą ograniczać się do minimum. Jesteś inteligentny, widzisz więcej. Wykorzystaj swoje moce.

Strzelec
Jesteś tu po to, aby łączyć ludzi. To jest jeden z powodów, dla których jesteś takim wolnym duchem. Twoje wędrówki i spotykanie ciągle nowych ludzi to dla nich swoista lekcja. Pamiętaj o tym, bo czasami zachowujesz się zbyt lekkomyślnie.

Koziorożec
Twoim celem jest pokazanie światu, że praca ma sens. Twój zapał, zaangażowanie i sukcesy pokazuje drogę innym. Nie tolerujesz lenistwa, nudy, jesteś wzorem do naśladowania dla innych.

Wodnik
Twoim celem jest przypomnienie wszystkim, że nie jesteśmy doskonali. Popełniasz błędy, tak jak wszyscy inni, ale bardzo się starsza. Twoja empatia pokazuje ludziom, że nie muszą być samotni, że mogą szukać oparcia.

Ryby
Jesteś kimś, do kogo często ludzie zwracają się w potrzebie. Zapewniasz ludziom wsparcie, potrafisz ukoić cudzy ból. Jesteś osobą, która potrafi leczyć rany innych i taki jest twój główny cel.

Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku ,  przeznaczenie , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót