Partner: Logo KobietaXL.pl

Nów w Baranie to czas, kiedy należy zadbać o naszą energię. Przypomina nam o tym, że to w swoim wnętrzu musimy szukać siły, musimy wsłuchać się w to, co chce w nas wzrosnąć. Oto jakie są prognozy dla poszczególnych znaków zodiaku.

 

Baran (od 21 marca do 20 kwietnia)

Dla Baranów to czas wytężonej pracy, po zimowym zmęczeniu muszą zacząć stawać na nogi. Jeśli nie położą kresu lenistwu, wiele rzeczy nie będzie się mogło zrealizować. Potrzebna jest jednak wola walki.

 

Byk: (od 21 kwietnia do 21 maja)

Teraz Byk ma okazję uporządkować swoje życie zawodowe, zakończyć rozpoczętą pracę i ustalić swoje priorytety. To czas kiedy Byk może zabłysnąć, wykorzystać wszystkie swoje możliwości.

 

Bliźnięta: (od 22 maja do 21 czerwca)

Będą miały właśnie teraz zdolność podejmowania dobrych decyzji i osiągania korzystnych porozumień dotyczących swoich pieniędzy. To też dla nich dobry czas na wzmacnianie więzi, ale też unikanie nadmiernych wymagań wobec innych.

 

Rak: (22 czerwca do 22 lipca)

Teraz Rak musi być bardzo rozważny i ostrożny przy podejmowaniu decyzji, ponieważ błąd może spowodować poważne kłopoty finansowe. Jeśli to możliwe, lepiej odłożyć w czasie duże zakupy i inwestycje. Mogą być też problemy w związku z powodu nierozwiązanych zawczasu konfliktów.

 

Lew: (23 lipca - 23 sierpnia)

Dla Lwa to czas na podjęcie decyzji, poszukania nowych kierunków rozwoju. Stare pomysły należy porzucić, trzeba umieć zamknąć za sobą drzwi.

 

Panna: (24 sierpnia do 22 września)

Panna poczuje potrzebę rozwoju i nowych wyzwań, teraz czuje wyłącznie zmęczenie i ma świadomość stagnacji. Jeśli jest w związku, będzie w stanie dojść do porozumienia i rozwiązać problemy. Teraz jest czas, aby wyznaczyć sobie nowe cele jako para.

 

Waga: (23 września do 23 października)

Przed Wagą wiele obowiązków i będą one wymagały maksymalnego skupienia. To będzie stresujące, Waga musi znaleźć ujście dla swoich frustracji.

 

Skorpion: (od 24 października do 22 listopada)

To czas kiedy Skorpion może stawić czoła nowym wyzwaniom zawodowym i będzie mógł dobrze skoncentrować się na swoich zadaniach, osiągając dobre wyniki. To też dobry czas na intymne spotkania.

 

Strzelec: (23 listopada do 21 grudnia)

Czas zrobić postępy i wykorzystać ten moment, aby dokończyć to, co niedokończone. W przeciwnym razie stare sprawy będą się ciągnęły w nieskończoność.

 

Koziorożec: (22 grudnia - 20 stycznia)

To czas rozwagi. Koziorożec powinien unikać wszelkich ważnych decyzji, które mogą tylko zaszkodzić jego finansom. stabilności i finansom. W związku mogą pojawić się problemy, napięcia i kłótnie. Nie należy eskalować konfliktu.

 

Wodnik: (21 stycznia - 18 lutego)

Wszystko, czego chce, Wodnik może zdobyć bez problemu. Wystarczy skupić się na wybranym celu. Przed singlami szansa na udany związek.

 

Ryby: (19 lutego do 20 marca)

Teraz Ryby powinny wykazać się wszystkimi swoimi umiejętnościami i doświadczeniem, aby opanować sytuację. Jak najszybciej powinny rozwiązać konflikt, który się za nimi ciągnie. To czas na jego zamknięcie.

Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót