Partner: Logo KobietaXL.pl

Dzieci Bastet, bogini kotów (16 stycznia do 15 lutego)

Planeta Saturn, kolor fioletowy

Te osoby są uważane za ludzi o wielkiej inteligencji, odwadze i pomysłowości. Są bardzo ostrożne, cieszą się dobrym zdrowiem. Mówi się o osobach urodzonych pod rządami tej Bogini, że nigdy nie zabraknie im dostatku w ich domu. Uważane są za dyplomatów, są inteligentne, szybko myślą, ale nie znoszą naruszania ich prywatności. Nie lubią rutyny. Kochają swoją wolność! Często kochają tajemniczość. Są niezwykle kreatywni. W związku potrzebują kogoś silnego i dominującego.

Ich misją jest zmienianie świata poprzez swoje pomysły, wynalazki i innowacje, a ich altruizm pozwala im zawsze myśleć o innych i pomagać im. Muszą uczyć się cierpliwości.

 

Dzieci Selkit, bogini opiekunki (16 lutego do 15 marca)

Planet Neptun, kolor różowy

Są to osoby pracowite i cierpliwe. Idą w stałym tempie, aby dostać to, czego chcą. Posiadają dużą siłę fizyczną. Są metodyczne i potrafią przestrzegać reguł. W związkach nie okazują swoich uczuć, jeśli nie mają poczucia bezpieczeństwa. Pomimo tego, że są bardzo introwertyczni, mają dużą zdolność bycia bardzo dobrymi mówcami. Okazują wielkie współczucie tym, którzy potrzebują pomocy.

Ich misją jest nauczenie innych działań płynących z serca i bezinteresowności.

 

Dzieci Apepa, wężowego demona mroku (16 marca do 15 kwietnia)

Planeta Mars, kolor czerwony

Są z natury strategami, bardzo inteligentnymi. Dostają wszystko, czego chcą, cieszą się szacunkiem innych. Są uważane za liderów, świetnych mówców i motywatorów. Potrafią rozwiązać wszystko swoją przebiegłością. Ich poczucie własnej wartości jest wielkie, wierzą w siebie, aż do granicy samolubstwa i egocentryzmu. Są ambitne, mierzą wysoko. Nie liczą się z opiniami innych. Uwielbiają wyzwania i kochają walkę. Niezależni, dynamiczni, często niespokojni.

Ich misją jest przewodzić innym i bronić słusznych celów. Ale muszą kontrolować swoją impulsywność, niecierpliwość i arogancję.

 

Dzieci Patha, boga stwórcy, (16 kwietnia do 15 maja)

Planeta Wenus, kolor biały

To ludzie szukający bezpieczeństwa i spokoju, pokorni i życzliwi, reprezentują płodność i matkę. Zwykle są bardzo radośni, bardzo lubiani, ale nieco uparci. Łatwo się zakochują. Aktywni, ze zmysłem artystycznym i bardzo dobrze się ubierają. Czasami mogą być impulsywni, a nawet próżni, ale to tylko chwilowe. Kochają wolność i wolną wolę, dlatego od najmłodszych lat są niezależni. Kochają dom i rodzinę. Wrażliwi, praktyczni i romantyczni potrzebują kogoś delikatnego u swojego boku. Są bardzo pracowici i bardzo wytrwali.

Ich misją jest zapewnianie bezpieczeństwa i pomaganie innym w spełnianiu ich marzeń. Muszą jednak nauczyć się kontrolować swój upór i przestać być tak zaborczymi.

 

Dzieci Atuma, boga stworzenia (16 maja - 15 czerwca)

Planeta Merkury, kolor pomarańczowy, złoty i brązowy

Dzieci Atuma symbolizują mądrość i głębokie zrozumienie, posiadają także moc pięciu żywiołów w sobie. Kochają muzykę i taniec. Kiedy są młode, mają tendencję do bycia artystami i nie przestrzegają zasad, buntują się przeciwko wszystkiemu, co uważają za zniewolenie ich ducha. Są wpływowymi ludźmi, ale robią to w ciepły i wrażliwy sposób. Uwielbiają poznawać ludzi i różnorodne kultury, ponieważ są bardzo ciekawi świata. Dostosowują się do każdej sytuacji. Łatwo się nudzą ludźmi, chyba że jest miłość lub podziw.

Ich misją jest otrzymywanie i przekazywanie informacji, tworzenie zespołów i nowych biznesów. Ale muszą nauczyć się radzić sobie ze swoją niecierpliwością, niepokojem i nerwami, a także być bardziej wytrwałymi i nie ulegać wpływom.

 

Dzieci Izis, bogini Księżyca (16 czerwca do 15 lipca)

Planeta Księżyc, kolor biały

Czasami budzą u innych niepokój, to ludzie z niewielką liczbą przyjaciół. Mądrzy i inteligentni kochają harmonię, co pomaga trzymać wrogów na dystans. Bywają pesymistami. Łatwo wybaczają i rozumieją, że każdy może zawieść. Kochają dzieci i zwierzęta i potrafią być nastrojowi. Z natury są spokojni, ale jeśli są zagrożeni, będą walczyć do końca. Są romantyczni.

Ich misją jest dawanie innym bezpieczeństwa, chronienie ludzi przed krzywdami.

 

Dzieci Ra, boga Słońca (16 lipca do 15 sierpnia)

Planeta Słońce, kolor złoty

Z reguły są bardzo lojalne, przyjazne, zdeterminowane i zorganizowane. Lubią udowadniać swoją przewagę. Czasami stają się nie do zniesienia, ponieważ brakuje im dyplomacji. Lubią imponować i uwielbiają być w centrum zainteresowania, kochają opowiadać swoje historie i osiągnięcia. Jeśli chodzi o pracę, to mają dużą determinację i to gwarantuje ich sukces. Kochają życie rodzinne, ale są wymagający wobec partnerów, których chcą sobie podporządkować. Bywają liderami, szefami, mają często swoje biznesy.

Ich misją jest przewodzić, uczyć innych kochać i walczyć, ale muszą kontrolować swoją próżność i skłonność do wyolbrzymiania lub dramatyzowania.

 

 

Dzieci Horusa, boga nieba (16 sierpnia do 15 września)

Planeta Merkury, kolor brązowy

Dzieci Horusa są szczere i potężne. Kochają przyjemności i zabawę, ale bez popadania w przesadę. Nie lubią kłótni ani konfliktów. Są z natury pacyfistami, nie lubią awantur. Będą gotowi pomóc każdemu, kto tego potrzebuje, nawet poświęcając siebie. Są doskonałymi pracownikami i nie boją się wysiłku. Potrafią być rozrzutni i hojni w stosunku do potrzebują. Kochają intensywnie i okazują swoje emocje, całkowicie oddając się rodzinie i partnerowi, a nawet odkładając na bok swoje ambicje.

Ich misją jest uzdrawianie i pomaganie innym, zarówno w sprawach zdrowia, jak i pieniędzy, ale muszą nauczyć się przezwyciężać swoje lęki i niepewność oraz nauczyć się bardziej sobie ufać.

 

Dzieci Maat, bogini harmonii i porządku (16 września do 15 października)

Planeta Wenus, kolor zielony

To bardzo sprytni, szybcy i inteligentni ludzie. Świetni motywatorzy, mówcy i improwizatorzy, mogą przekonać każdego. Mają bardzo otwarty umysł i umiejętność rozwiązywania wszelkich konfliktów, które pojawią się na ich drodze. Mają dużo wiary siebie stąd bywają egocentryczni. Są wielkimi innowatorami i przedsiębiorcami, zawsze wierzą, że potrafią robić rzeczy lepiej niż inni. Nie lubią samotności, potrzebują mieć przyjaciół i rodzinę zawsze przy sobie.

Ich misją jest pomoc w zaprowadzaniu porządku i sprawiedliwości na świecie poprzez pokój, ale muszą przezwyciężyć wątpliwości, które pojawiają się, gdy trzeba podejmować doniosłe decyzje.

 

Dzieci Ozyrysa, boga śmierci i odrodzonego życia (16 października do 15 listopada)

Planeta Pluton, kolor czarny i niebieski

Dzieci Ozyrysa są lojalne, bezpośrednie, uczciwe i szczere. Są również bardzo atrakcyjne i mają dużą moc seksualną. Idą przez życie, aby znaleźć to, czego chcą i kogo chcą. Jeśli będziesz potrzebować pomocy, będą pierwsi. Są doskonałymi doradcami i bojownikami o lepszy świat. Wierni, nigdy nie zostawiają partnerów w potrzebie. Nie uznają półśrodków, jest tylko czarne albo białe. Jeśli doznają rozczarowania, zerwą wszelkie więzi.

Ich misją jest kierowanie, badanie, tworzenie, ponieważ są bardzo wytrwałe, co czyni ich świetnymi liderami. Uczą, jak chronić innych i jak żyć odważnie.

 

Dzieci Hathor, bogini nieba (15 listopada - 15 grudnia)

Planeta Jowisz, turkusowy błękit

Dzieci Hathor są bezwarunkowymi przyjaciółmi, kochają dom i rodzinę. Bardzo opiekuńczy i czułe, ale z silną osobowością i nieco niecierpliwe. Mają zazwyczaj silny, odważny i kapryśny charakter. Domagają się od innych wzajemności w uczuciach. Ich siła prowadzi do tego, czego chcą. Nie udają swoich emocji, a jeśli mówią, że kochają, to dlatego, że kochają. Wieczni optymiści, a to prowadzi ich do podejmowania ryzyka, myśląc, że zawsze się uda. Zakochane, potrzebują kogoś, kto pobudzi ich ciekawość, sprawi im radość i uwielbia przygody. Kochają podboje i uwodzenie, co doprowadza ich do wielu romansów. Ich misją jest uczenie samych siebie i rozwój, aby dawać jak najwięcej innym.

 

Dzieci Anubisa, boga chroniącego zmarłych (16 grudnia - 15 stycznia)

Planeta Saturn, kolor granatowy

Dzieci Anubisa to odważni ludzie i podziwiani przez otoczenie, nigdy nie wszczynają walki, chyba że poczują się zaatakowani. Dzięki swojej pracy zdobywają dobrobyt, a jest to wynikiem ich metodycznej, cierpliwej drogi. Bywają uparci, ale potrafią też słuchać. Mogą mieć skromny wygląd fizyczny, ale kiedy mówią, są elokwentni i przekonujący. Zakochani nie są zbyt romantyczni i bywają nieco naiwni. Potrzebują silnej, autorytatywnej, odpowiedzialnej osoby, aby pomagała im osiągać cele.

Ich misją jest porządkowanie, organizacja, uczenie poszanowania norm i tradycji.

Tagi:

horoskop ,  horoskop egipski , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz