Partner: Logo KobietaXL.pl

Często żyje im się trudniej niż innym, potrafią drobnostkę zamienić w ogromny problem. Cierpią z powodu wahania nastroju, potrafią swoimi stanami zgasić radość innych.


1. Rak
Są z reguły racjonalne, ale bywają sytuacje, w których tracą głowę, dramatyzują, wpadają w histerię. Traktują zbyt często rzeczy bardziej poważnie, niż większość innych znaków, a kiedy coś idzie nie tak, mają skłonność do myślenia, że ​​ich życie jest do niczego.

2. Koziorożec
Koziorożec robi często z igły widły. Czuje się winny, kiedy nie mogą osiągnąć tego, co zamierzał zrobić, jest to dla niego duży problem. Dramatyzuje szczególnie w pracy, od której bywa, że jest uzależniony.

3. Byk
Byk jest bardzo zmotywowany, ale kiedy nie jest w stanie osiągnąć swoich celów, upada na duchu. Podchodzi też zbyt serio do wielu rzeczy i za bardzo się wszystkim przejmuje.

4. Ryby
Ryby często boją się bez powodu. Nie znoszą dobrze krytyki i każda nieprzychylna uwaga pod ich adresem dosłownie je zabija. Trawią, przeżywają, analizują. Za bardzo przejmują się opiniami innych.

5. Bliźnięta
Bliźnięta żyją intensywnie i wydają się doświadczać swoich emocji na innym poziomie niż większość. To sprawia, że ​​są bardziej podatne na takie rzeczy, jak lęk czy wahania nastroju. Zbyt często przejmują się na wyrost i nie doceniają swoich możliwości.

Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót