Partner: Logo KobietaXL.pl

 

Jeden z najsilniejszych znaków Zodiaku. Jest w nim siła, czasami przemoc, autorytet, porywczość, impulsywność. Osoby spod tego znaku są z reguły mięsożerne.

Baran symbolizuje rodzenie się Życia, początek wszystkich początków. Dlatego dla Barana jego własne „JA” jest najważniejsze. Cały świat powinien obracać się wokół niego. Dlatego Barany głównie dbają o swoje potrzeby.

 

Dąży do celu w najprostszy sposób, jest uparty, często zawzięty, dumny, rzadko wybacza. Ale jest też wierny i lojalny, docenia szczerość.

 

Los sprzyja Baranom i często dostają to, czego chcą. Znany jest z chęci niesienia pomocy, umie szybko i sprawnie wychodzić z opresji, nigdy nie traci zimnej krwi w ciężkich sytuacjach.

 

Jest często ofiarą zawiści, głównie z powodu upartego dążenia po celu i nie przejmowania się opiniami innych. Baran nie czeka na nikogo po drodze. Uważa, że jeśli toś nie jest w stanie dotrzymać mu kroku, to zwyczajnie musi zostać z tyłu. Dla Barana jego własny cel jest bowiem najważniejszy.

 

W kontaktach z Baranem można być pewnym jednego: na pewno nie trzyma noża za plecami i nie knuje potajemnie podłych intryg.

 

Baran to osoba pełna energii i entuzjazmu. Pionier w wielu dziedzinach, kocha wyzwania, wolność i nowe pomysły. Ma wiele energii, która sprawia że czasami potrafi być agresywny, niespokojny, kłótliwy i uparty. Lubi walczyć w dobrej sprawie i nigdy się nie poddaje. Ma cechy przywódcze, chodzi swoimi drogami.

 

Baran

 

Żywioł – ogień

 

Charakter - porywczy

 

Dobre cechy – pracowity, ma poczucie obowiązku, przedsiębiorczy, energiczny

 

Wady – zaborczy, buntowniczy, agresywny

 

Dzień – wtorek

 

Kolor - czerwony

 

Planeta – Mars

 

Drzewo – drzewo sandałowe

 

Kamienie i metale- rubin, diament, ametyst, granat, żelazo

 

Amulet - powinien zawsze nosić na szyi metalowy klucz. To pomoże otworzyć mu drzwi do sukcesu, przyciągnąć pieniądze i dobrobyt.

 

 

Tagi:

horoskop ,  baran ,  znaki zodiaku , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót