Partner: Logo KobietaXL.pl

Im bardziej kobieta jest niedostępna, tym większe to dla nich trofeum. Kiedy jednak czują, że za bardzo się angażują, potrafią znienacka odejść. Oczywiście, że nie wszyscy. Ale to mężczyźni spod tych znaków łamią najczęściej kobiece serca.

Baran
Jest idealnym partnerem, dopóki nie zrobisz czegoś, co mu się nie podoba. Nie zawaha się powiedzieć, co go uraziło. Odczeka chwile, a potem uderz w twoje najbardziej bolesne miejsce.

Panna
Panna nie krzywdzi innych i umie współczuć. Ale nie licz, że zostanie choćby minutę dłużej, jeśli podejmie decyzję, że czas skończyć związek. Zakomunikuje to w najbardziej nieoczekiwanym momencie.

Skorpion
Zwykle nie łamią ci nagle serca, robią to stopniowo. Zaczynają się dystansować w subtelny sposób, a kiedy czują, że nadszedł czas, postanawiają wszystko zakończyć. Prawdopodobnie nic nie zauważysz, aż do momentu, gdy dostaniesz cios prosto w serce.

Koziorożec
On kocha swoją pracę nade wszystko. Jeśli uzna, że związek przeszkadza w jego karierze, nie zawaha się odejść. Musisz to brać pod uwagę, jeśli chcesz być z Koziorożcem.

Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót