Partner: Logo KobietaXL.pl

Mogą rozmawiać z nieznajomymi i ma się wrażenie, że znają te osoby od dawna. Szybko znajdują nową grupę przyjaciół, nawet jak wyjadą samotnie na drugi koniec świata.

 

Wodnik

 

To znak, który ma najwięcej przyjaciół w całym horoskopie, przyjaźni się z bardzo różnymi osobami. Jest zawsze uśmiechnięty, zadowolony z życia. Lubi pomagać innym, rzuci wszystko, gdy ktoś go o wsparcie poprosi. Dzięki temu Wodniki żyją w zgodzie z innymi. Bywa jednak, że w życiu osobistym wybierają samotność.

 


Strzelec


Jego wyjątkowe poczucie humoru, radość życia i entuzjazm sprawiają, że Strzelec jest wszędzie mile widziany. Szczególnie dobrze dogaduje się z tymi, którzy podzielają jego chęć do życia, choć czasami trudno za nim nadążyć. Strzelcy są również mistrzami pozytywnego myślenia, co sprawia, że są idealnymi doradcami w ciężkich czasach.Bliźnięta


Bliźnięta są zawsze wesołe i pełne energii. Nikt nie czuje się źle w ich obecności, ponieważ są otwarte na wszystkich ludzi. Nierzadko osoby urodzone pod tym znakiem są siłą napędową różnego typu wydarzeń – organizują imprezy, wycieczki itp. Mają dookoła siebie zawsze dużo ludzi.Waga


Tym, czego zawsze szukają osoby urodzone pod tym znakiem, jest równowaga. Przyciągają do siebie osoby ceniące spokój i stabilizację. Wagi nie miewają humorów, rzadko się obrażają na innych. Zawsze wyciągną pomocną dłoń w kryzysowej sytuacji.

Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót