Partner: Logo KobietaXL.pl

Oto lista cech, które potrafią uniemożliwić stworzenie trwałego związku:

Baran

Baran uwielbia kontrolować wszystko, co się wokół niego dzieje i trzymać rękę na pulsie. Jednak, jak na ironię, on sam nienawidzi jakiejkolwiek kontroli i mówienia mu, co ma robić.

 

Byk

Byki bywają bardzo zaborcze i chcą, żeby partner podporządkował się ich regułom, żył i spędzał czas, jak lubi Byk. To często bywa nie do przyjęcia.

 

Bliźnięta

Jest to znak, który łatwo się nudzi, ponieważ nie znosi rutyny, więc z tego powodu zwykle często jest singlem. Być z Bliźniętami oznacza życie w wiecznych zmianach i z niewiadomą, co wymyślą jutro.

 

Rak

One chcą aby ich związek był idealnie zrównoważony, przepełniony romantyzmem i wrażliwością. Niestety, w życiu często bywa inaczej.

 

Lew

Lwy są zwykle wymagający i apodyktyczni wobec swoich partnerów, a takie podejście powoduje konflikty. Zawsze muszą być na pierwszym miejscu i nie uznają tu kompromisów.

 

Panna

To znak znany z rozterek, wahań i wątpliwości. Szuka partnera idealnego, a w realnym życiu to trudne.

 

Waga

Zrównoważona Waga nie lubi skrajnych emocji. Dlatego często unika związków, bojąc się skrajnych sytuacji. Woli być sama i mieć wszystko poukładane na swoim miejscu.

 

Skorpion

Skorpiony bywają zaborcze i zazdrosne. Potrafią tym zepsuć każdy związek i choć są wspaniałymi kochankami, trudno z nimi wytrzymać na dłuższą metę.

 

Strzelec

Powodem, dla którego Strzelec bywa singlem, jest niechęć do kompromisu. On uwielbia wolność, podróże, swobodę i nie bardzo chce oddać to wszystko w zamian za stabilne życie.

 

Koziorożec

Bywają mało elastyczne, są skoncentrowane na swojej karierze. Praca jest dla nich bardzo ważna, a rodzina wymaga poświęceń. Dlatego Koziorożec czasami wybiera samotność.

 

Wodnik

To znak powietrza, który kocha możliwość decydowania o swoim losie. Nie zawsze ma ochotę podporządkować swoje życie innej osobie.

 

Ryby

 

Z reguły zakochuje się zbyt szybko i bez pamięci. Chciałaby wówczas tego samego w zamian, nie patrząc na jakim etapie jest związek. Rozczarowana partnerem odchodzi, aż zakochuje się po raz kolejny.

 

Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz