Partner: Logo KobietaXL.pl

Oto cechy znaków zodiaku, które są ważne w przyjaźni:

 

 

BARAN

 

Możesz mu ufać, jest bardzo lojalny. Nie zdradzi twoich sekretów, pomoże, kiedy trzeba. Ale raz zdradzony nie wybaczy nigdy i poszuka sposobu, żeby się odegrać.

 

BYK

 

Zawsze będzie przy tobie, będzie chronił twoje sekrety. Bywa jednak, że jego upór w wielu kwestiach może być trudny do zniesienia. Warto jednak mu to wybaczyć.

 

BLIŹNIĘTA

 

Ich dwoista natura czasami sprawia, że zachowują się dość dziwnie. Bywają też humorzaste. Ale nie należy się ich nastrojami za bardzo przejmować. Mają w gruncie rzeczy dobre serce.

 

RAK

 

Rak jest empatyczny, łatwo mu zaufać i lubi pomagać innym. Niestety Raki lubią plotki, więc raczej nie zdradzaj mu najgłębszych tajemnic.

 

LEW

 

Możesz na nim polegać. Pomoże w każdej sytuacji. Jest silny i lubi to okazywać. Warto mieć Lwa u swojego boku. Ale nie próbuj go oszukać!

 

PANNA

 

Bywa kapryśna i lekkomyślna. Ma romantyczną duszę, często buja w obłokach. Dobra z natury, empatyczna, czasami jednak zapomina o obietnicach i lubi zmieniać swoje plany.

 

WAGA

 

Solidna, stabilna, nie lubi konfliktów. Możesz jej ufać, jeśli coś radzi, to jest to głos rozsądku. Pamiętaj jednak, że Waga potrafi znienacka zerwać znajomość, kiedy coś ją męczy czy nuży.

 

SKORPION

 

Rzadko z kimś się przyjaźni. Egocentryczny, umie manipulować innymi osobami dla własnych korzyści. Choć bywają też dobre Skorpiony, ale jest to rzadkość.

 

STRZELEC

 

Umie budować długoletnie przyjaźnie. Jest bardzo szczery i otwarty. Ma jednak problem czasami z gniewem, wtedy jest w stanie zdradzić twoje sekrety innym.

 

KOZIOROŻEC

 

Bywa często egocentryczny i skupiony na swoich potrzebach. Nie powierzaj mu swoich sekretów, bo są Koziorożce, które mogą to przeciwko tobie wykorzystać.

 

WODNIK

 

Cierpliwy i wyrozumiały, jest wzorem przyjaciela. Dochowuje sekretów. Nie zawodzi zaufania. Wodnik to jednak samotnik, nie szuka wielu przyjaciół.

 

RYBY

 

Emocjonalne i skupione na sobie. Bywają trudne w kontaktach. Często wiodą życie w izolacji, choć pozornie nie brak wokół nich towarzystwa. Często też obywają się bez przyjaciół.

 

 

Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz