Partner: Logo KobietaXL.pl
Baran
Niecierpliwy, łatwo może stracić koncentrację podczas wykonywania zadań. Znudzony brakiem możliwości wyładowania swojej energii. Baran coraz częściej zaniedbuje swoje obowiązki. Jak może sobie pomóc? Wystarczy poświęcenie 2 minut wzmożonej koncentracji, kiedy rozpoczyna nową pracę. Reszta pójdzie jak z płatka.
 
 
Byk
Byk potrzebuje nagrody, a że często kocha dobre jedzenie, może być to wykwintne danie, które sam sobie przyrządzi. Szukanie okazji do radości z jedzenia – i wcale nie chodzi o obżarstwo, wręcz przeciwnie! - może być związane z ukończeniem ważnych prac. To może być dla Byka motywacja.
 
 
Bliźnięta
Łatwo jest się rozproszyć i nie lubią skupiać się godzinami na jednym zadaniu. Potrzebują ludzi i płynącej od nich energii. Dobrze, by co godzinę robiły sobie krotka przerwę i w tym czasie zrobiły kila ćwiczeń, albo wykonały telefon do przyjaciół.
 
 
Rak
Rak traci już cierpliwość w nawale zdalnych obowiązków. Tym Rakom, które muszą siedzieć w domu dobrze zrobią ćwiczenia mindfulness, dzięki czemu może skupić się na teraźniejszości, a co za tym idzie, na określonych celach.
 
 
Lew
Leo lubi być w centrum uwagi i potrzebuje, aby inni go podziwiali. Ponieważ w pandemii jest to często niemożliwe, warto choć raz w tygodniu pogadać z partnerem czy przyjacielem o swoich sukcesach. To pomoże Lwom przetrwać konieczność życia w cieniu, a ten znak ciężko pracuje i pochwały mu się z reguły należą.
 
 
Panna
Czas spędzany na świeżym powietrzu może pomóc zwiększyć produktywność. Spacer po pracy, weekendowa wycieczka, a nawet posiadanie roślin w domu może zdecydowanie wpłynąć na kondycję psychiczną Panny. Obcowanie z przyrodą to dla niej najlepsza forma wypoczynku.
 
 
Waga
Musi ustawić ograniczenia dotyczące czasu i energii. Ma z reguły kłopot z odmawianiem, ale tym razem to jedyna szansa, aby nie wpaść w stan chronicznego zmęczenia. Waga powinna skupić się na swoich zadaniach i przestać wyręczać innym. Jest zmęczona i musi mieć czas na odpoczynek.
 
 
Skorpion
Lubi intensywne życie, więc teraz jest przytłoczony. Skorpiony muszą jakoś wykorzystać swoją energię, więc dobrze by było, gdyby zaczęły intensywnie ćwiczyć. To może być nordic walking, bieganie albo ćwiczenia w domu.
 
 
Strzelec
Lubi spontaniczność i przygodę. Siedzenie w domu dosłownie go zabija. Jeśli jednak nie ma innego wyjścia, powinien robić sobie listy zadań i skrupulatnie je wypełniać. Inaczej może popaść w marazm.
 
 
Koziorożec
Wydajna praca to jego wielka zaleta. Niestety, wiedzą o tym również jego pracodawcy. Koziorożce powinny zacząć ograniczać ilość godzin pracy i zaleźć czas na relaks. One lubią dobry film albo dobrą książkę.
 
 
Wodnik
Lubi pomagać, ale wieczne prośby odciągają go od jego obowiązków. Powinien ustawić sobie swój czas pracy i trzymać się harmonogramu. Potem mieć czas na odpoczynek, a na końcu realizować niezliczone prośby o pomoc.
 
 
Ryby
Ryby z reguły źle sypiają podczas pandemii. Kluczem do sukcesu jest położenie nacisku na dobry wypoczynek w nocy. Zamartwianie się i czarne wizje niczego dobrego nie przyniosą. Czas na zadbanie o siebie.
 

Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku ,  pandemia , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz