Partner: Logo KobietaXL.pl

Powody takiego stanu rzeczy są różne, ale te cztery znaki miewają problemy z miłością. Które i dlaczego? Sprawdźcie!


Baran


Kiedy w końcu dają się ponieść temu, co czuje i pozwalają sobie na zakochanie, nie mają ograniczeń. Jednak dzieje się to rzadko, bo Barany szybko zniechęcają się nawet drobnymi wadami. Z reguły też są wierne pierwszym miłościom i jeśli nie zwiążą się z tymi osobami, pamiętają je do końca życia. To sprawia, że ​​czasami popadają w melancholię lub dają się ponieść złemu nastrojowi.Bliźnięta

Bliźnięta miewają podwójne oblicza i kompletnie ambiwalentne odczucia. Są uwodzicielskie i bardzo charyzmatyczne, więc zwykle mogą znaleźć partnera, jakiego chcą, ale jednocześnie raz go kochają, zaraz nienawidzą.

Dlatego rzadko można zobaczyć Bliźnięta naprawdę oddane swojemu partnerowi, co jednak czasami się zdarza. Z reguły jednak wolą zachowywać dystans.


Wodnik

Osoby urodzone pod tym znakiem to najbardziej ciekawy przypadek w całym horoskopie. Nie dlatego, że nie potrafią kochać, ale dlatego, że raczej starają się tego nie robić. Wodniki boją się zranienia, wolą często nie kochać, ale też nie przeżywać odrzucenia.

Jest to też jeden z nielicznych znaków, który po zakończeniu związku pozostaje w przyjaźni ze swoimi byłymi.

 

Koziorożec.

Ci, którymi rządzi Saturn, są naprawdę trudni do miłości. Koziorożce często mają obsesję na punkcie swojej pracy lub zarabiania pieniędzy, są perfekcjonistami i trudno im dogodzić. 

Często Koziorożce po prostu nie zdają sobie sprawy, że bycie w związku dałoby im wiele korzyści, dlatego unikają takich sytuacji. Większość z nich unika też przelotnych znajomości i przygód, nie lubią takich przygodnych związków.

 
 

Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz