Partner: Logo KobietaXL.pl

Baran - niebieski

Baran to znak ognia, ale w ten rok wszedł z wielkimi emocjami. Aby je ugasić, potrzebuje spokoju. Jego kolor w tym roku to niebieski, kolor wody i nieba. Powinien też kupić niebieski talizman.


Byk - biały

Byk potrzebuje spokoju po przejściach. Biały zneutralizuje złe doświadczenia. Warto aby Byki ubierały się jak najczęściej na biało.


Bliźnięta - czerwony

Dla nich to rok, który może im dać wiele nowych szans. Ale muszą być gotowe do walki, mieć w sobie energię. Czerwona chustka, dla mężczyzn bransoletka – to przyniesie im szczęście.


Rak - żółty

Kolor symbolizujący poczucie radości i zwiększający optymizm. Rakowi tego potrzeba najbardziej, bo czuje się przybity i ospały. Żółty pobudzi go do działania.


Lew – fioletowy

Kolor fioletowy jest utożsamiany z rodziną królewską, mądrością oraz szacunkiem. Stymuluje ośrodki mózgu odpowiedzialne za kreatywność i rozwiązywanie problemów. Lwa czeka wiele wyzwań, warto włączyć fiolet do garderoby. Dla mężczyzn idealny będzie taki krawat.


Panna – zielony

Wywołuje skojarzenia związane z naturą, zdrowiem i spokojem, ale jest również utożsamiany z pieniędzmi i bogatymi ludźmi. Pannie potrzebny jest impuls do działania, bo poprzedni rok przespała pod względem finansowym.


Waga – pomarańczowy

To kolor oświecenia i ono Wadze będzie potrzebne. Stanie w obliczu konfliktów rodzinnych i musi umieć je odpowiednio rozegrać. To będzie jej największy problem w tym roku.


Skorpion – szary

Kolor jest kojarzony z solidarnością międzyludzką. Jest uważany za kolor praktyczny i ponadczasowy. Egocentryczny Skorpion powinien w tym roku spojrzeć na otaczających go ludzi. Tylko dzięki temu ten rok będzie dla niego dobry.


Strzelec - różowy

 Róż to kobiecość, romantyzm, niewinność, młodość. Strzelec zatęskni za młodymi latami i być może powróci do dawno zapomnianej miłości. Warto mieć coś różowego przy sobie, bo to może dać mu prawdziwe szczęście.


Koziorożec – srebrny

Srebrny to niewinność, czystość, dobro. A Koziorożec marzy o życiu, w którym dominuje uczciwość i klarowne reguły. Srebrne dodatki pomogą mu znaleźć ukojenie.


Wodnik - złoty

Złoty kolor to harmonia, mądrość, zwinność, błyskotliwość. Wodnik jest w swojej erze, to jego czas. Złote dodatki pozwolą mu właściwie go wykorzystać. Ma ogromną szansę na sukces i szczęście.


Ryby – granatowy

Ten kolor symbolizuje stabilność, pewność siebie, męskość, racjonalność. Rybom w tym roku te cechy są bardzo potrzebne. Marzycielki, często oderwane od rzeczywistość, muszą w tym roku zejść na ziemię. Nie będzie im łatwo, bo czas dla nich nadchodzi trudny. Granatowe dodatki dodadzą im siły i zdecydowania.

Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku ,  szczęście ,  kolory , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót