Partner: Logo KobietaXL.pl

21 grudnia 2020 Saturn i Jowisz stanęły naprzeciwko siebie, tworząc tak zwaną Gwiazdę Betlejemską. Do takich koniunkcji dochodzi średnio co 20 lat, ale tak wielkie zbliżenie miało miejsce ostatnio w czasach Galileusza w XVII wieku.

Według astrologów data ta miała przełomowe znaczenie, gdyż co około 200 lat planety te zmieniają grupę znaków z jednego żywiołu na kolejny. 21 grudnia to dzień kiedy weszliśmy w Erę Wodnika.

Co to dla nas oznacza? Astrolodzy wyjaśniają: Era ta ma być początkiem złotego wieku pełnego obfitości i wzajemnego zrozumienia. Dojdzie do głębokich przemian społecznych, państw bez granic, świadomości planetarnej.

Wodnik to znak żywiołu powietrza. Reprezentuje sobą możliwości przekraczanie tego, czego dawniej nie mogliśmy przekroczyć. Otwiera nowe możliwości, spowoduje wiele zawirowań w naszych duszach. Powieje wiatr nowego, zaczniemy czuć, rozumieć inaczej. Zobaczymy więcej, odkryjemy nieznane. Komu na gruncie finansowym posłuży Era Wodnika? Jakie będzie musiał spełnić warunki? Sprawdźcie!

 

WODNIK

To on będzie miał najwięcej szczęścia w tym roku i on jako jeden z nielicznych może liczyć na szczęście w finansach. To jego Era i jeśli wszedł w nią z dobrym nastawieniem, potrafił zostawić za sobą zeszłoroczne zawirowania, może liczyć na sukces. Jest też jeden warunek – musi jak najszybciej uporządkować życie osobiste. Wodniki, które mają bałagan w domu, nie będą w stanie skupić się na karierze zawodowej.

 

BARAN

Choć przybija go obecna sytuacja, jest na tyle elastyczny, że potrafi dostosować się do wszelkich okoliczności. Początek roku może być jednak trudny i Baran musi się liczyć z ewentualnymi stratami finansowymi. Musi umieć to przełknąć i potraktować jako lekcję, a nie jako porażkę, która wiąże mu ręce. Jeśli przestraszy się niepowodzeniami, które go spotykają, nie zrobi kroku naprzód. Dlatego Barany muszą umieć pogodzić się ze stratą, te które będą rozpamiętywać swoje wpadki finansowe z początku roku, na pewno sukcesu nie osiągną, ale wcale nie będzie to dla wielu z nich łatwe zadanie.

 

BLIŹNIĘTA

One też są w stanie w tym roku osiągnąć wysoki pułap finansowy i to dość niespodziewanie. Na przeszkodzie może im jedynie stanąć zbytnia chęć do prowadzenia życia towarzyskiego. Bliźnięta uwielbiają być wśród ludzi i często zapominają o swoich własnych sprawach. Tym razem, jeśli naprawdę zależy im na sukcesie, muszą określić priorytety. Nie da się tych dwóch spraw pogodzić. Ale też dzięki właśnie tym rozległym kontaktom, mogą dostać bardzo intratną propozycję w okolicach marca. Początkowo może nie wyglądać zachęcająco, ale niech ich to nie zmyli.

Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót