Partner: Logo KobietaXL.pl

Księżycowa pełnia w Raku to czas, kiedy wszyscy będziemy chcieli być w otoczeniu bliskich nam osób. Postawimy rodzinę czy przyjaciół na pierwszym miejscu, zrozumiemy, jak są dla nas ważni. Pamiętajmy jednak, że pełni w grudniu jest bardzo naładowana energetycznie i to również czas, kiedy zaczniemy myśleć o tym, co nadchodzi i jak możemy to wykorzystać.

 

Baran

Zakończysz rok w swoim domu i wreszcie docenisz, to co posiadasz. Zrozumiesz, kto jest ci naprawdę bliski, rozpoznasz fałszywych przyjaciół. Uważaj szczególnie na Koziorożca

 

Byk

Odkryjesz, że mówienie o uczuciach jest bardzo ważne, a zamykanie się na nie nie przynosi niczego dobrego. Możesz poczuć się samotny nawet w związku, ale to się odmieni. Pamiętaj, że twoim najlepszym przyjacielem jest Wodnik.

 

Bliźnięta

Czas trochę ograniczyć kontakty towarzyskie. Żyjesz nie swoim życiem, angażujesz się w zbyt wiele rzeczy. Skup się ba bliskich, nie dawaj aż tyle z siebie innym. Zajmij się tym w nadchodzącym roku.

 

Rak

To w twoim znaku jest ta pełnia. Skup się na swoich potrzebach, zrób swoisty rachunek sumienia. Jeśli pragniesz zmian w życiu, to jest najlepszy moment do wyboru nowej drogi.

 

Lew

Potrzebujesz ciszy i skupienia. Ta pełnia może być inspirująca. Uważaj jednak na Strzelca, bo może chcieć cię oszukać. Zadbaj o pracę, bo gromadzą się tam chmury, czas je rozwiać.

 

Panna

Te pełni będzie dla ciebie przełomowa. Przypomni ci, że możesz spełnić swoje marzenia, więc otocz się przyjaznymi ludźmi. Patrz śmiało w przyszłość, nadchodzący rok będzie twoim rokiem!

 

Waga

Masz co podsumowywać, nieważne czy sukces czy porażkę. Ten rok był dla ciebie świetną lekcją. Ta pełnia pokaże ci to w całej okazałości. Nie zaniedbuj jednak bliskich na rzecz kariery.

 

Skorpion

Wreszcie wyjdziesz poza strefę komfortu. Ta pełni pokaże ci, że nie da się żyć wyłącznie dla siebie. Może stać się coś takiego, że zrozumiesz to dogłębnie. Pomyśl, co chcesz zrobić w nadchodzącym roku, bo to czas dla ciebie na snucie planów.

 

Strzelec

Nowy rok to okazja do pozbycia się złych nawyków. Przyjrzyj się też otaczającym cię ludziom. Uwielbiasz towarzystwo, ale czyha na ciebie Skorpion. Bądź uważny na jego poczynania.

 

Koziorożec

Jeśli masz partnera, będzie to idealny czas na rozwiązanie nierozstrzygniętych problemów w twoim związku. Jeśli jasno wyrazisz swoje uczucia, może być piękny happy end. Ale pomyśl też o swoich planach zawodowych, nie możesz spocząć na laurach.

 

Wodnik

To uzdrawiający czas dla ciebie. Po tej pełni wiele problemów zdrowotnych zniknie lub znacznie się zmniejszy. Zadbaj jednak o odpowiedni relaks i ziołowe kąpiele, połączone z wizualizacją. Nie zapominaj o starych przyjaciołach, Lewa za tobą tęskni.

 

Ryby

Ta pełni rozświetli twoje życie miłosne i wszystko powinno ułożyć się dobrze. Pamiętaj też o swoich zamierzeniach, nie odkładaj tych planów, bo nigdy się nie ziszczą. Zapomnij też o Strzelcu, to nie jest twój przyjaciel. Sprawdź, co knuje za twoimi plecami.

Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku ,  pełnia ,  księżyc , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz