Partner: Logo KobietaXL.pl

Ezoterycy są zdania, że rytuały powinny mieć związek z żywiołem każdego znaku. A że każdy znak ma inna osobowość, dlatego każdy ma swój własny rytuał. Można wierzyć albo nie, dla tych co jednak zechcą spróbować przywołać swoje szczęście, podajemy, co powinni zrobić.

 

Baran

Ognisty Baran musi trzymać się swojego żywiołu. Na czerwonym papierze powinien napisać wszystkie swoje życzenia, trzymać je pod łóżkiem i spalić 31 grudnia.

 

Byk

Ziemia jest głównym sprzymierzeńcem tego znaku. Dlatego Byk musi wziąć trochę ziemi, wysypać na talerzyk i w Sylwestra zapalić białą świecę z intencją tego, co chce zmienić. Świeca musi wypalić się do końca.

 

Bliźnięta

To znak powietrza. Bliźnięta koniecznie muszą kupić dzwonki wietrzne i zawiesić w Sylwestra jeden na pobliskim drzewie.

 

Rak

To znak wody. Przed nadejściem Nowego Roku Rak powinien zrobić rytualną kąpiel z dodatkiem pachnących olejków. W kąpieli wizualizować swoje pragnienia.

 

Lew

To znak ognia. Dlatego Lew już dziś powinien położyć pod łóżkiem cztery liście laurowe, które dają dobrą energię. Żeby zła odeszła, w sylwestrową noc, Lew powinien spalić liście.

 

Panna

To znak ziemski i kocha wszystko, co związane z ziemią. Dlatego jako symbol szczęścia na nadchodzący rok Panna powinna kupić anturium i pielęgnować je, by dało szczęście. Jeśli je zaniedba i kwiat zmarnieje, to będzie zły znak.

 

Waga

To znak powietrzny, wiatr jest jej żywiołem. Waga powinna sama zrobić mały latawiec, wypisać na nim swoje trzy życzenia i 31 grudnia wypuścić latawiec na wolność.

 

 

Skorpion

Na białej kartce powinien zapisać swoje życzenia czerwonym długopisem i już nosić je przy sobie. Przed 31 grudnia powinien dać im popłynąć rzeką, morzem, strumieniem, bo jego żywioł to woda.

 

Strzelec

Kocha ogień i ogień powinien prosić o pomoc. W sylwestrową noc powinien ustawić trójkąt z żółtych świec i medytować patrząc na ich płomień.

 

Koziorożec

Idealny rytuał dla Koziorożca to rozmowa z drzewami. Jako ziemski znak rozumie połączenie drzew z kosmosem. Może je zawsze wykorzystać w osobistej potrzebie.

 

Wodnik

Wodnik, król powietrza, zmienny jak wiatr do wiatru musi się zwrócić o wsparcie. Powinien napisać na kartce wszystkie złe rzeczy, których już nie chce. W noc sylwestrową kartkę spalić na dworze, aby wiatr zabrał dym i popiół, a wraz z nimi wszystkie nieszczęścia.

 

Ryby

Ten wodny znak ma wielką okazję, aby spełnić swoje marzenia. W noc pełni 30 grudnia powinien postawić na parapecie szklankę z wodą, tam gdzie dochodzi księżyc. Rano 31 grudnia należy podlać tą wodą ulubiony kwiat, myśląc o swoich największych pragnieniach.

Tagi:

horoskop ,  znak Zodiaku ,  rytuał , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót