Partner: Logo KobietaXL.pl

Michael Newton, badacz życia po życiu, w książkach „Journey of Souls: Case Studies of Life Between Lives - Journey of Souls: Life Between Lives Studies” czy „Destiny of Souls” pisze zarówno o wędrówce dusz, oraz o tym, że dusze między wcieleniami istnieją w postaci światła i że każda dusza emanuje określonym kolorem ze spektrum, które wskazuje na jej aktualny poziom świadomości. Widmo zaczyna się w kolorze białym, ale potem przechodzi przez czerwony, żółty, zielony, niebieski, aż po głęboki fiolet. Od niskiej do wysokiej częstotliwości. Mniej rozwinięte dusze, „pisklęta”, mają różowy odcień. Starsze dusze, zbliżające się do końca całego cyklu reinkarnacji, mają niebieskawy odcień. Chociaż widmo jest kontinuum, dr Newton uważa, że można je podzielić na pięć odrębnych etapów lub poziomów ewolucji:

 

 

Etap 1: Dusza NIEMOWLĘCA

Etap 2: Dusza DZIECKA

Etap 3: MŁODA dusza

Etap 4: DOJRZAŁA dusza

Etap 5: STARA dusza

 

Każdy z tych pięciu poziomów odpowiada określonemu poziomowi rozwoju zdolności i samoświadomości w duszy indywidualnej. Gdy dusza przechodzi przez każdy etap, skupienie się zmienia, zdobywa się więcej doświadczenia i rozszerza się świadomość.

 

 

Stare dusze są często postrzegane jako dziwacy. Nie pasują często do innych ludzi i wydają się dużo starsi niż w rzeczywistości. Dzieje się tak, ponieważ przeszły przez wiele żyć i dlatego są znacznie bardziej doświadczone niż większość ludzi wokół nich.

 

Te stare dusze potrafią żyć, tak jak lubią, wiedzą, gdzie dokładnie należy stawiać granice.

 

Oto pięć rzeczy, których stare dusze nigdy nie boją się zrobić, czego większość ludzi nie rozumie:

 

1. Nigdy nie boją się iść pod prąd

Jeśli coś im się nie podoba, to po prostu tego nie lubią i nie boją się o tym głośno mówić. Nie gonią za modą, za gadżetami. Trendy nie określają, kim są ani kim są inni w ich życiu.

 

2. Nigdy nie boją się odpuścić.

Kiedy tego potrzebują, odpuszczają. Wiedzą, że trzymanie się rzeczy, które nie służą celowi, jest niepotrzebne i przynosi więcej zła niż pożytku. Potrafią naprawdę oceniać co jest warte, by przy tym zostać, uczą się na swoich błędach.

 

3. Nigdy nie boją się iść dalej.

Choć nie zawsze są na wszystko przygotowane, kiedy nadchodzi czas, że trzeba zrobić krok do przodu, one podejmą ryzyko. Nie wiedzą, co przyniesie przyszłość, ale i tak to zaakceptują. Wiedzą, że w życiu musimy stawić czoła rzeczom, które staja na naszej drodze.

 

4. Nigdy nie boją się odciąć toksycznych przyjaciół i rodziny

Podczas gdy z reguły ludzie są często są rozdarci, stara dusza zawsze robi to, co dla niej najlepsze. Chociaż czasami trudno jest rozstać się z kimś, kto był w twoim życiu przez długi czas, czasami jest to konieczne. Stare dusze wiedzą, że nawet niektórzy najbliżsi ludzie mogą wyrządzić krzywdę, a jedynym wyjściem jest uwolnienie się od nich, co czynią.

 

5. Nigdy nie boją się być sobą.

Stare dusze nie muszą się dopasowywać do kogokolwiek, aby być szczęśliwymi. To jedni z najbardziej autentycznych ludzi, jakich kiedykolwiek spotkasz.

 

 

Tagi:

dusza ,  reinkarnacja , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz