Partner: Logo KobietaXL.pl

Jeśli wybrałaś jednego z nich, to pamiętaj o tym, że ci faceci lubią mieć ostatnie zdanie i panować nad sytuacją. Najlepszymi wybrankami są dla nich kobiety, które z natury rzeczy są dość uległe i wolą oddać decyzje w męskie ręce. Oto oni:

 

Byk

Zwykle kochają na zbój i cenią sobie rodzinę. Ale to znak, który lubi mieć wszystko pod kontrolą. Nie jest niczym niezwykłym, że to Byk zdecyduje o tym, co zjesz w restauracji, albo jak spędzicie weekend.

 

Skorpion

Już ze swojej natury Skorpion dominuje i kontroluje. Kwestionuje prawie wszystko, co robi jego partnerka, jeśli nie był to jego wybór. Muszą wiedzieć co i gdzie robi w danym momencie. Taka jest ich natura.

 

Strzelec

Zwykle szalenie romantyczny i ceniący sobie wolność. Ale jak się zakocha do utraty tchu, ma też tendencję do kontrolowania. Zakochany Strzelec instynktownie dominuje nad partnerką i wielokrotnie nie zdaje sobie z tego sprawy.

 

Koziorożec

Lubią kontrolować wszystko w swoim życiu, tak więc podobnie traktuje partnerkę. To nie jego wina, on ma takich charakter. Choć będzie robił wszystko, żeby zadowolić drugą połówkę, podświadomie będzie chciał mieć nad nią władzę. To czasami może rodzić konflikty.

Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót