Partner: Logo KobietaXL.pl

Astrologowie z Mind Body Green twierdzą, że listopadowe zawirowania to wynik niesprzyjających układów gwiazd i planet na niebie. Koniunkcja Jowisza i Saturna, koniec wstecznego tranzytu Marsa i zaćmienie Księżyca w Bliźniętach – te zjawiska te mogą wywołać wielki globalny niepokój.

 

12 listopada nastąpi trzecia z trzech rzadkich koniunkcji między Jowiszem i Plutonem, co może spowodować wiele zamieszania w różnych krajach i na różnych obszarach społecznych. Te dwie planety są w ascendencie Koziorożca, a znak ten ma wpływ na rządy, gospodarkę i korporacje. To może wywołać walkę o władzę.

 

Pamiętajcie, że to koniunkcje Jowisza i Plutona wyznaczyły niektóre z najgorszych pandemii na świecie, od grypy z 1918 r., Przez epidemię HIV / AIDS w latach 80. XX wieku po dżumę rosyjską w 1771 r.

 

Ostatnie dwa dokładne spotkania Jowisz-Pluton odbyły się 4 kwietnia i 30 czerwca 2020 r. W obu przypadkach nastąpił gwałtowny wzrost zachorowań na COVID-19 na świecie.

 

13 listopada agresywny Mars powstanie z dwumiesięcznej retrogradacji. Może to wywołać poważny gniew i przemoc. Mars może też uwolnić w ludziach frustrację.

 

30 listopada zapowiada się zaćmienie Księżyca w Bliźniętach. Zaćmienia Księżyca mogą sprzątać to, co już nam nie służy. Ale często ujawniają też szokujące informacje. Jednak dni, które są bezpośrednio przed nimi mogą być chaotyczne i zagmatwane. W dualistycznych Bliźniętach to zaćmienie może również służyć jako dezinformacja w postaci fałszywych wiadomości.

 

Źródło; https://www.mindbodygreen.com/articles/november-2020-monthly-horoscope-from-astrotwins

Tagi:

horoskop ,  astrologia ,  listopad , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót