Partner: Logo KobietaXL.pl

Celtowie uformowali się jako odrębny lud w VI w. p.n.e. na obszarze rozciągającym się od Szampanii przez Bawarię do północno-zachodniej Austrii. Prześledzenie ekspansji Celtów we Francji umożliwiło badanie nazw geograficznych. Pierwotna ich siedziba znajdowała się między Werrą a północnymi grzbietami Alp na obszarze Szwajcarii, gdzie pozostało po nich wiele nazw rzek. Następnie Celtowie przemieścili się w kierunku Masywu Centralnego, potem na południe i już w epoce rzymskiej zajęli całą Francję.

 

Żyli w zgodzie z naturą, a ich horoskop opisuje cechy charakteru ludzi w odniesieniu do zwierząt. Ma 13 znaków.

 

Jeleń - od 24 grudnia do 20 stycznia

To pierwszy znak celtyckiego roku księżycowego. Wyraża ziemską dobroć i wiarę w siebie. Jeleń jest wytrwały, samodzielny i dumny. Ma swego rodzaju „szósty zmysł”, który ułatwia zrozumienie otoczenia.

 

Kot - od 21 stycznia do 17 lutego

Osoby urodzone pod tym celtyckim znakiem charakteryzują się bystrością, przebiegłością, niekonwencjonalnością i dużym talentem artystycznym. Są harmonijnymi ludźmi, którzy emanują pozytywną energią; Są również bardzo szczerzy, co może przysporzyć im kłopotów, ale zawsze lądują na czterech łapach.

 

Wąż - od 18 lutego do 17 marca

Jedną z cech tego znaku jest uzdrawianie, ponieważ ci, których symbolem jest wąż, emanują uzdrawiającą energią. Mają nieskończoną ciekawość i często są bardzo przekonującymi ludźmi.

 

Lis - od 18 marca do 14 kwietnia

To jeden z najbardziej przebiegłych i inteligentnych znaków. Jest charyzmatyczny, więc zwykle wokół niego są inni ludzie. Mają tendencję do łatwego nawiązywania przyjaźni i są duszą towarzystwa.

 

Byk - od 15 kwietnia do 12 maja

Jego główne cechy to stabilność i pewność siebie. Jest idealnym partnerem na złe chwile, ponieważ jest uczciwy, szczery i cierpliwy. Nie lubią bałaganu i są otwarci na uczenie się nowych rzeczy.

 

Morski konik - od 13 maja do 9 czerwca

Znak ten charakteryzuje się dwoistością, ponieważ często ma dwa kompletnie różne pomysły na ten sam temat, więc znalezienie równowagi może być dla niego wyzwaniem. Jest jednak elastyczny i kreatywny, zdolny do dostosowania się do każdego środowiska.

 

Kruk - od 10 czerwca do 7 lipca

Posiada takie cechy, jak lojalność, pasja i wyobraźnia. Potrafi zachować spokój w najgorszych sytuacjach. Jest bardziej wrażliwy niż większość ludzi, a wyzwaniem dla niego jest nie dać się ponieść emocjom.

 

Koń - od 8 lipca do 4 sierpnia

To ludzie, którzy wyróżniają się szlachetnością i są uwielbiani przez innych za czarującą osobowość. Lubą przewodzić innymi, lubią rozwiązywać problemy.

 

Łosoś - od 5 sierpnia do 1 września

Z pozoru obojętni, ale w rzeczywistości są ciepli i opiekuńczy. Często są samotni i oddani swojej pasji, mają genialne pomysły. Lubią być w drodze.

 

Łabędź - od 2 września do 29 września

To ludzie z natury próżni i zalotni, ale z dużym potencjałem osobistym, pełni pasji i dokładni. Często są nadmiernie krytyczni, ale świadomi swoich wad.

 

Motyl - od 30 września do 27 października

Te osoby promieniują urokiem, dzięki czemu są duszami towarzystwa. Są niezależne, ale lubią ludzi wokół siebie. Empatyczne, ciepłe, wyrozumiałe.

 

Wilk - od 28 października do 24 listopada

Ludzie bardzo spostrzegawczy, intuicyjnie wyczuwają, gdy coś jest nie tak Doskonali towarzysze, ale kochają samotność, więc trudno im mieć stałego partnera.

 

Sokół - od 25 listopada do 23 grudnia

To ludzie skłonni do filozoficznych rozważań, idealiści, nie mają pędu do dóbr materialnych. Są oddani pracy i otwarci na innych, ale nie interesuje ich kariera.

Tagi:

horoskop ,  horoskop celtycki , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót